» » РУКА РУКУ МИЄ!

РУКА РУКУ МИЄ!РУКА РУКУ МИЄ!

"Рука руку миє" - кажуть в народі про домовленість, пов'язану зі злочином. Така домовленість буває між злочинцями та представниками влади. Саме такого роду подія відбулася 30 січня 2018 р. у с. Рай-Оленівка по вул. Лісній, де керівник рекламних агенцій Тамара Степанченко зухвало знищила на вулиці дерева, вік яких складає не менше 40 років.

Степанченко Тамара Василівна керівник рекламних агенцій ТОВ "А МЕДІ", МЕДІА АВС, "МЕДІА ЛТД", "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "АНТОНІНО ДІ ПАЛЬМА", "МЕДІА БАЇНГ ПЛЮС", "КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "БОРИС І К", "УКРАЇНСЬКА ПИВНА КОМПАНІЯ-1", які надають в аренду рекламні біллборди, що розміщенні в Пісочині і не тільки.

РУКА РУКУ МИЄ!

Ці дерева вздовж вулиці були висаджені місцевими мешканцями багато років тому та є спільною власністю громади. Слід зауважити, що Тамара Степанченко не мала будь-яких законних дозвільних документів на знесення дерев.

Місцеві мешканці обурилися такими діями. При цьому Степанченко запевнила, що більше рубати дерева не буде. Але через кілька днів знову продовжила свої злочинні дії - 6 і 9 лютого вирізка дерев повторилася знову. Загалом було знищено 11 дерев (каштани та липи), які вона затягла собі на подвіря.

РУКА РУКУ МИЄ!

Місцеві активісти повідомили про цю подію в Національну поліцію, яка виїхала на місце протиправних дій та зареєструвала заяву від мешканців.

Також, активісти повідомили про вказану подію пісочинського селищного голову, після чого на місце події прибув заступник голови Андрій Уманцев та землевпорядник Володимир Андрюхін. Але, на подив активістів, реакція представників Пісочинської селищної ради була кволою, що обурило мешканців Рай-Оленівки.

РУКА РУКУ МИЄ!

За оцінками активістів, загальна кількість деревини складає близько 20 складометрів. Якщо вважати, що дерева підуть на дрова, то їх вартість складе не менше 10 000 грн. Відповідно НАКАЗу N127 від 12.05.2009 р. "Про затвердження Методики визначення відновної вартості зелених насаджень", порушниця повинна буде зі своєї кишені викласти набагато більшу суму.

Але чи буде вона покарана - не відомо!

РУКА РУКУ МИЄ!

Ми не виключаємо, що керівництво Пісочинської селищної ради спустить на гальмах порушення закону знову. Подібне вже неоднаразово відбувалося із "землеворами" та місцевими викрадачами піску і землі.

Сьогодні Тамара Степанченко членкиня Пісочинської селищної виборчої комісії від "Народно-демократичної патрії".

Цікаво! Чи керівництво партії знає кого висуває під своїм крилом?

Фото надано Рай-Оленівськими активістами
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Пісочин, злочин, Степанченко, вирубка


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: