» » ЧОМУ «АЛЬТЕРНАТИВА» ЙДЕ З «САМОПОМІЧ» НА ВИБОРИ?

ЧОМУ «АЛЬТЕРНАТИВА» ЙДЕ З «САМОПОМІЧ» НА ВИБОРИ?ЧОМУ «АЛЬТЕРНАТИВА» ЙДЕ З «САМОПОМІЧ» НА ВИБОРИ?


Перше

Ми знаємо, що таке відповідальність. Ми знаємо, що таке праця. Ми знаємо, що таке солідарність і взаємодопомога. Ми знаємо, що таке війна, й тому ми усвідомлюємо ціну миру! Ми – представники середнього класу: громадські активісти, волонтери, воїни АТО, юристи, науковці, підприємці. Ми ті, хто кожен день входить до університетської аудиторії, створює робочі місця, допомагає армії, пліч-о-пліч на передовій захищає незалежність і цілісність України. Ми не брешемо і не ховаємо свої обличчя, не приховуємо свої біографії. Нас не обдурити і не купити. За минулі роки ми навчилися відчувати плече друга й розпізнавати ворога. Наша історія – це історія людей, які довели, що чесна праця, малі справи, згуртованість і відповідальність можуть змінити світ на краще.

Наша історія – це вісім років роботи «ГО-«Альтернатива»» в Пісочині, Харківському районі та області, де ми боремося зі злодійкуватими чиновниками і робимо конкретні справи, які можна побачити. Наше завдання – не дати повернути країну в минуле й вирішити проблеми, що накопичувалися в селищі десятиліттями – побудувати школи, дитячі сади, створювати нові робочі місця й комфортні умови життя. Наші цінності – вільні, впевнені, самостійні люди в сильній і мирній країні. Сьогодні всі ми разом закладаємо фундамент громадянського суспільства в Україні!

Друге

Одного разу ми змінили своє власне життя, взяли його в свої руки, повірили в себе, об’єдналися й зрозуміли, що разом ми – сила. Це наше селище й наша земля. Досить її розкрадати. Корупція вбиває людей. Продажні чиновники знищують долі, знищують людські зусилля й чесний бізнес, залишають на волі високопоставлених негідників. Чинуші-хабарники старого гарту традиційно принижують українців, ігнорують десятиліттями потреби й біди наших земляків-пісочинців. «Альтернатива» разом з «Об’єднанням «Самопоміч» іде на перші вибори об’єднаної територіальної громади Пісочинської селищної ради, тому що ми точно знаємо,що разом, однією командою зможемо змінити ситуацію в селищі і вже її міняємо в позитивному напрямку.

Третє

У наших рядах немає колишніх представників Партії регіонів, чиновників, номенклатурних кар’єристів, людей, замішаних у корупційних скандалах. Ніхто з нас не прагне використовувати політику й владу для захисту власних бізнес-інтересів! «Об’єднання «Самопоміч» перший раз у парламенті, місцевих радах, але за цей час фракції «Об’єднання «Самопоміч» продемонструвала принциповість і послідовність, непідкупність і здатність відстоювати принципи. Незважаючи на пресинг, «Об’єднання «Самопоміч» не брало й ніколи не братиме участі в тіньових альянсах і кулуарних «договорняках», не дає свої голоси за закони, що підривають добробут народу, суверенітет і цілісність України.

Четверте

Ми вважаємо, що є всі підстави для того, щоб майбутні вибори змінили долю селища на краще і, в черговий раз, сподіваючись на розсудливість наших друзів і сусідів, пропонуємо АЛЬТЕРНАТИВУ непрофесіоналізму, розкраданню і триньканню наших з вами коштів. У нас із вами є єдиний важіль тиску – вибори! Саме після них стане ясно: чи станеться перевага на користь людей без темного минулого або й далі все буде котитися по-старому?! Чи будуть розслідуватися зловживання владою і розбазарювання ресурсів?! Ми не готові забути про роздані Пісочинські землі й багаторічне, м’яко кажучи, нераціональне, використання бюджетів?! Необхідно розуміти й те, що чим більше часу проходить із моменту правопорушення, тим складніше шукати свідків і докази. Для нас ще й принципово важливо, щоб вибори пройшли чесно, без провокацій, порушень і фальсифікацій! Усі свої сили ми кинемо на те, щоб забезпечити жорсткий контроль процедури проведення виборів до місцевих рад.

Дмитро Куріло, депутат Харківської районної ради
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Альтернатива, Самопоміч, депутати


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: