» » На м-ні "Мобіль" зупинено незаконне будівництво

На м-ні "Мобіль" зупинено незаконне будівництвоПро цю сутичку інтересів ми вже писали на нашому сайті У Пісочині протестують проти встановлення кіосків місцеві мешканці створили ініціативну групу, та написали звернення до голови Пісочинської селищної ради.
Напередодні місцева влада відповіла місцевим мешканцям, що облаштує теріторію навпроти дома, пообіцяла засипати ями на дорозі щебнем, але павільон таки буде встановлено, вбачливі забудовники з вечора розмістили свої авто на місці майбутнього будівництва, та огородили його червоною стрічкою.

Місцевих мешканців така відповідь не задовольнила, було вирішено розпочати пильне спостереження за місцем можливої забудови. Аджеж кому хотілося б проснутися вранці та побачити, що перед твоїм будинком, на місці де ти ставиш свою машину стоїть ПИВНИЙ ЛАРЬОК !?
На м-ні "Мобіль" зупинено незаконне будівництво


Величезний павільон було доставлено в сутінках на трейлері, також приїхав кран.

Але мешканці будинку, навіть не зважаючи на ранній час, а все почалось о 4:00 ранку!!! Підняли на ноги весь будинок, та вийшли на вулицю.
На м-ні "Мобіль" зупинено незаконне будівництво

Представники ініціативної групи попросили надати необхідні документи: рішення сесії, дозвіл на встановлення МАФа, тощо... але жодної бумаги у ранніх гостей не було. Здивувала поведінка юриста селищної ради, котрий приїхав на захист інтересів горе-забудовників, а не місцевої громади, та навіть не зміг обгрунтувати правомірність встановлення МАФу.

Щоб зупинити несанкціоноване встановлення місцеві мешканці зателефонували до Пісочинського відділку міліції, але там на їх звернення відреагували дуже кволо... Начебто машини немає, всі поїхали на виклик, коли будуть - невідомо.

Міліцію довелося чекати дуже довго, а коли приїхали її представники, то обмежились розмовою з юристом селищної ради, а до мешканців будинку навіть не привітались...

Радує те, що все ж таки, завдяки активній громадянській позиції місцевих мешканців, "гастральори" поїхали не з чим. Потягнули свій ларьок та техніку назад, з розпачем, що дарма напередодні засипали ділянку під будівництво щебнем.
На м-ні "Мобіль" зупинено незаконне будівництво

З допомогою активістів ГО "Альтернатива" Костецького Артема та Нетеси Павла, та депутата Пісочинської селищної ради Шапаря Станислава, ініциативна група мешканців будинку №17 склала ряд зверненнь до контролюючих та вищестоящих інстанцій, на непрофесійні дії представників місцевої селищної ради та міліції.

Щож, так тримати! Тільки громадянська активність, може змінити ситуацію на користь громади!
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Влада, власть, народ, Украина, Песочин, Альтернатива, киоск, незаконно, влада


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: