» » СОБАКИ – НЕ ВИННІ!

СОБАКИ – НЕ ВИННІ!Але ідилії між собаками та людьми немає. Бо в країні, де є тисячі безпритульних людей, на безпритульних тварин мало хто звертає увагу. А безпритульні собаки, піддаючись поклику природи, неконтрольовано розмножуються, ставлячи під загрозу життя самих людей!
У Західній та Центральній Європі вже давно напрацьовані методи поводження з безпритульними тваринами:
• паспортизація тварин та посилення від повідальності власників;
• стерилізація безпритульних тварин та стримування їх неконтрольованого розмноження;
• будівництво муніципальних, приватних та державних притулків для тимчасового СОБАКИ – НЕ ВИННІ! утримання безпритульних тварин;
• створення клубів кінологів та проведення просвітницької роботи.
Потрібно розпочинати цю роботу. На жаль, для наших чиновників, вихованих в любові до Сталіна, єдиним методом боротьби з бродячими тваринами є убивство. Час від часу наші «відповідальні товариші» після чергового трагічного випадку займаються «кампанійщиною» – організовують відстріл або отруєння собак. Проте такі заходи дають короткотерміновий результат, бо уже наступного року поголів’я бродячих тварин відновлюється! Звичайно, бродячі собаки, які є агресивними та епідеміологічно небезпечними, повинні бути присипленими.
Давайте любити братів наших менших і залишатися людьми, бо те, як ми ставимося до бродячих тварин, характеризує нас як людей!
Павло Нетеса, ГО «Альтернатива»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: собака, друг, тварина, кіт, допомога


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: