Пал ПаличВін був вчителем фізкультури, активним громадським діячем, навколо якого кипіло спортивне життя селища. Усі, хто його знав, із повагою й пошаною називали його – Пал Палич.
Саме П. Надєїн організував у Пісочині футбольну команду, яка в 1970-х рр. була однією з найкращих в області, а імена місцевих футбольних зірок Ю. Кузенка, О. Богдана, Ю. Лягошина, А. Зарицького, С. Малька знали всі. Футбольні матчі на пісочинському стадіоні збирали сотні вболівальників. Павло Павлович міг вирішити питання спортивної форми й автобуса для виїзного матчу. Останню реконструкцію стадіону було зроблено саме під його керівництвом. Крім того, саме П. П. Надєїн був ініціатором створення дитячої спортивної школи в Пісочині. А ще він добре знав літературу, читав напам’ять вірші Т. Шевченка, любив гумор, умів пожартувати, був душею будь-якої компанії. Зараз мало хто пам’ятає про матчі з мотоболу, які проходили на полі біля теперішнього колегіуму... А в перервах між таймами виступали картингісти та мотогонщики, у вихідні дні на стадіоні тренувалися авіамоделісти. Павло Павлович Надєїн любив свою роботу, «свій» стадіон, і, йдучи в останню путь, на плечах своїх товаришів та учнів зробив по ньому останнє коло.
На честь П. П. Надєїна декілька разів проводилися футбольні турніри, на жаль, з часом усе це забулося. ГО «Альтернатива» звернулася до Пісочинської селищної ради з пропозицією назвати ім’ям Павла Павловича Надєїна стадіон біля колегіуму по вул. Клубній.

Павло Нетеса, ГО «Альтернатива»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Павлович, Пісочин, Харків, пам'ять, діти, школа, футбол, спорт


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: