» » НЕ КОМПЛЕКСУЙТЕ!

НЕ КОМПЛЕКСУЙТЕ!ГО «Альтернатива» – це місцеві мешканці, яким небайдужа доля Пісочина. Члени організації не відносять себе до опозиції місцевій владі, а виступають виключно в інтересах пісочинців і мають свій особистий погляд на розвиток селища. Для ефективнішого розвитку Пісочина ми й надалі будемо вимагати, аби рішення селищної ради були прозорими й законними.
Згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» кожен громадянин України має право на отримання повної інформації про використання бюджетних коштів органами влади ВСІХ рівнів, звертаючись із письмовими запитами на інформацію.
Ми б цього не робили, якби шановний голова та депутати не забували доносити до своїх виборців інформацію про те, що планує селищна рада, куди і в якій кількості збираються витрачати народні кошти. Проводили громадські слухання, виходили до народу на всіх округах і запитували саме у мешканців Пісочина, що є для них більш нагальним в той чи інший час, коли, де, для чого збираються витрачати бюджетні кошти.
А надавати відповіді у п’ятиденний термін на інформаційні запити ГРОМАДЯН УКРАЇНИ – платників податків – та звітувати про витрати бюджетних коштів, панове керівники, – це ваш посадовий обов’язок. І не потрібно нас звинувачувати в тому, що ми закидаємо вас «папірцями» та змушуємо виконувати роботу, за яку Ви отримуєте заробітну платню.
Крім того, уже набрав чинності Указ Президента України No 212/2012 від 24.03.12 р. «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації», де зазначено: «Стратегічними пріоритетами державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні є сприяння встановленню максимальної відкритості, прозорості та підзвітності суспільству органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування».
Ми й надалі будемо контролювати владу та закликаємо громадян, незалежно від місця мешкання, впливати на місцеві органи самоврядування: чи то селищна рада, чи то районна або обласна рада чи адміністрація.
Запам’ятайте! Без вашого контролю не буде якісно виконаних робіт та послуг.
Кісєльова Людмила, ГО «Альтернатива»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Альтернатива, влада, Пісочин, Харьков, бюджет, деньги, благоустрій, держава, народ, люди, ремонт


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: