» » Екскурсія до скіфів

Екскурсія до скіфівУчасники екскурсії відвідали археологічні розкопки стародавнього городища скіфського періоду (VІ – ІІІ ст. до н.е.) під Харковом. Археологи Харківського історичного музею, які проводять розкопки, прочитали екскурсантам цікаву лекцію про стародавнє населення Слобожанщини та відповіли на низку запитань.

Екскурсія до скіфів

При цьому екскурсанти пройшлися територією стародавнього городища, яке вразило екскурсантів комплексним розміщенням захисних споруд – ровами та валами, зведеними мешканцями скіфського поселення.

Екскурсія до скіфів

Крім того, учасники екскурсії отримали можливість особисто долучитися до розкопок, відчути подих минулих тисячоліть. Усіх присутніх вразили знахідки, які до цього часу більше двох тисяч років не потрапляли до людських рук.

Екскурсія до скіфів

На перший погляд, рештки посуду та кістяки тварин – не надто коштовні, але для науки глиняний посуд, рештки тварин, жіночі прикраси мають надто важливе значення. Після вивчення виробів, вчені зможуть встановити не тільки матеріал, з якого виготовлені прикраси чи господарські знаряддя, але й матимуть можливість відтворити знаряддя праці, за допомогою яких вони виготовлялися.

Екскурсія до скіфів

Наприкінці екскурсії на мальовничому березі річки Харків активісти «ГО – Альтернатива» зварили смачну кашу, посмакували квітковим чаєм, половили рибу.
Олег Дубровін, «ГО – Альтернатива»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Географія, історія, археологія, розкопки, здоров'я, люди, народ, Пісочин, Альтернатива, влада


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: