» » Стоп корупція

Стоп корупція26 червня мешканці м. Дергачі і Дергачівського району глибоко обурені ситуацією, яка склалася в сфері земельних відносин в Дергачівському районі. Люди піднялися проти сваволі голови Держземресурсу Халіна з відома якого протягом останніх років районний відділ Держземагенства знущається з громадян, які намагаються реалізувати своє конституційне право на землю і оформити право власності. Працівники районного відділу Держземагенства, всупереч своєму службовому обов’язку, чинять перепони при отримуванні кадастрового номеру, а фактично, своїми протиправними діями вимагають хабарі.

Стоп корупція

Стоп корупція

Стоп корупція

Стоп корупція

Стоп корупція

Стоп корупція


На мітингу виступали мешканці Дергачів, від молоді до літніх людей, які розповідали про неможливість отримати документи на землю та сваволю чиновників. Халін до людей не вийшов, бо заліг на лікарняний.

Стоп корупція

Стоп корупція


Учасники мітингу помітили, що на адмінбудівлі, де серед інших установ знаходиться і Держземресурс відсутній український прапор. У зв'язку з чим, було прийнято рішення подарувати чиновникам державний символ. Присутня міліція і СБУ перешкод нікому не чинили. Чиновник пообіцяв вивісити прапор на адмінбудівлі.

Стоп корупція


Мітинг організовано ГО “Деркачівська Альтернатива” при участі представників Самооборони Харківської області, Євромайдану Харкова та Правого Сектору.
ГО “Деркачівська Альтернатива”
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Дергачи, корупція, земля, документи, хабар, взятка, деньги, чиновник, остановка, люди, майдан


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: