» » Благодійний турнір з футболу

Благодійний турнір з футболу1 червня 2014 р. в День захисту дітей «ГО–Альтернатива» провела в Пісочині на стадіоні ім. П.П. Надєїна благодійний турнір з міні-футболу серед команд громадських організацій.
Мета проведення турніру полягала в тому, щоб зібрати кошти для купівлі оргтехніки для Пісочинської дитячої консультації.
Розпочалися змагання виконанням Гімну України, який заспівала Маргарита Павицька. У турнірі взяли участь команди «ГО–Альтернатива» (Пісочин), «Євромайдан» (Харків) та команда представників громадських організацій м. Мерефи. І хоч періодично над гравцями лунав грім та йшов дощ, футболістам негода не заважала, а тільки додавала азарту.
Розпочався турнір матчем між командами «ГО–Альтернатива (Пісочин) і «Євромайдан» (Харків), де в запеклій боротьбі перемогу здобула команда з Харкова. У перерві між матчами перед глядачами та спортсменами Павло Нетеса розповідав про історію Пісочина, видатних пісочинців та їх досягнення...
Перемогу в турнірі здобула команда представників громадських організацій Мерефи, що була краще підготовлена та більш управна у поводженні з м’ячем. Здобувши дві перемоги, футболісти з Мерефи забили найбільшу кількість голів, серед яких – найшвидший гол турніру.

Благодійний турнір з футболу

Пам’ятний приз переможцям турніру вручив голова «ГО–Альтернатива» Віктор Кисіль. Капітан команди переможців турніру Олександр Кислий подякував представникам «ГО–Альтернатива» за підготовку та проведення турніру й побажав подальших успіхів в організації гуманітарних заходів Пісочина та благодійних справах.

Благодійний турнір з футболу

За результатами благодійного турніру було зібрано – 3 750 грн.
На жаль, так склалося, що в нас ушановують жінок чи дітей тільки раз на рік – у день їх свята. Ми вирішили відійти від такої «традиції» – дітям треба допомагати упродовж року. На зібрані кошти було придбано монітор для комп’ютера та багатофункціональний апарат (сканер+принтер+ксерокс) для Пісочинської дитячої консультації.

Благодійний турнір з футболу

11 червня оргтехніку було вручено колективу дитячої консультації. Тепер батькам, які приходять зі своїми дітьми в дитячу консультацію, не треба буде шукати ксерокс, щоб зробити копії необхідних документів – це можна зробити на місці. А «ГО–Альтернатива» частково бере на себе витрати, пов’язані з обслуговуванням подарованої техніки.

Велика подяка Олександру Шевченку, Олександру Кислому та всім благодійникам, які долучились до цієї акції.
Станіслав Шапарь, депутат Пісочинської с/р
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Футбол, Песочин, победа, Мерефа, Євромайдан, турнір, гроші, поліклініка, щастя, зручність, радість, перемога, діти


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: