» » Стара влада, старі методи!

Стара влада, старі методи!5 травня 2014 р. представникам «ГО–«Альтернатива»» зателефонували обурені мешканці хутора Надточії та повідомили, що на вулиці Кільцевій відбувається, на їх думку, незаконний видобуток піску.

Стара влада, старі методи!

Прибувши на місце за вказаною адресою, ми побачили бульдозер з номерним знаком 03796 АХ та автомобіль «Камаз» АХ 4671 СЕ, завантажений піском. Усю техніку зафіксували на фотоапарат, включаючи кузов «Камазу», завантажений піском.

Стара влада, старі методи!

Загальновідомо, що вищезгадана техніка зберігається на подвір’ї депутата Пісочинської с/р Миколи Волошка. Водіїв біля техніки не було. Дочекавшись повернення водіїв, активісти дізналися у них, що пісок дійсно продається: при транспортуванні піску у Харків ціна складе 750 грн. Під час розмови на завантаження під’їхав іще один автомобіль «Камаз». З’ясувавши обставини, представник «ГО–«Альтернатива»» подзвонив на номер 102 й викликав міліцію. Після прибуття міліції письмово було оформлено заяву з описом ситуації.

Стара влада, старі методи!

На жаль, ситуація із незаконним видобутком піску повторюється з 2011 р. та нагадує події, які відбувалися біля залізничної зупинки «Рай-Оленівки», коли під гаслом прибирання сміття з поля вивозили чорнозем, а головна дійова особа «борець із сміттям в сел. Пісочин» – знову депутат Пісочинської с/р Микола Волошко.

Стара влада, старі методи!

Після звернення до міліції, місцеві мешканці ще неодноразово телефонували активістам «ГО–«Альтернатива»» й повідомляли про роботи із незаконного видобутку піску. «ГО–«Альтернатива»» звернулася до Пісочинської с/р і повідомила помічнику селищного голови Андрієві Уманцеву про проведення, на нашу думку, незаконного видобутку піску за адресою: сел. Пісочин, вул. Кільцева. Після цієї розмови, техніка з місця видобутку піску виїхала.

Вам, читач, цікаво?

Нам теж!

Отже, селищна рада та люди, що незаконно видобувають пісок, пов’язані між собою?

Висновок, що надала міліція після перевірки заяви від 05.05.2014 р. про незаконний видобуток піску, «ГО–«Альтернатива»» не задовольнив, тому ми звернулися зі скаргою до ГУ МВС України в Харківській області.

Артем Фисун, депутат Пісочинської с/р
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Пісочин, депутат, земля, пісок, крадіжка, купити, продати, порядок, Песочин, песок, Альтернатива, комфорт


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: