» » Безкоштовно SEX НА пляжі

Безкоштовно SEX НА пляжіБезкоштовно SEX НА пляжі

Минулої осені команда В. Януковича почала переконувати громадян України, що розпусна та безсоромна Європа знищить моральні устої нашого суспільства. Так, дійсно, Європа – неоднорідна: багато людей зачаровані картинами П. Пікассо, хтось заслуховується музикою С. Прокоф’єва чи Rolling Stones, насолоджується грою Л. Мессі... Але будемо відверті – вулиці «червоних ліхтарів» теж мають своїх відвідувачів, при цьому їх діяльність підпорядкована закону й знаходиться під контролем справді непідкупної поліції. На вулиці «червоних ліхтарів» не потрапляють ані діти, ані підлітки.
«LESBI SHOW», «Эротический беспредел» PJ SHOW – TOPLES GO GO, «Девичник» (http://pesok-club.com/#!/page-32). Ви думаєте, що такі афіші з оголеними дівчатами були розміщені в далеких амстердамах чи гамбургах? Ні, розклеєні вони були на вулицях Пісочина – це так місцевий розважальний заклад зазиває відвідувачів на свої «шоу».
Запрошують усіх, вікових обмежень на афішах немає!

Безкоштовно SEX НА пляжі
Безкоштовно SEX НА пляжі

ГО–«Альтернатива» поцікавилася думкою наших односельців про афіші, що запрошують на подібні «розваги».

Довженко І.П., учасник ВОВ: «Люди, які дають таку рекламу, не мають ні моралі, ні совісті. Мабуть, такі заклади відвідують тільки хворі, розпусні та нікчемні люди. Не розумію, чому не було реакції селищних депутатів, голови О. Чернобая».

Лебідь Л.Т., музикант, 30 років педагогічного стажу: «Я шокована. Не можу повірити, що такі розваги пропонують у Пісочині. Це не еротика, не мистецтво – це збочення. Не вже батьки не знають, на які розваги можуть потрапити їх діти, чому їх там навчать? У Пісочині вже вимерла вся інтелігенція?».

Людмила, мати 2 дітей, мешкає в Пісочині: «Я проти таких афіш. Це що мені меншій доньці доведеться пояснювати, що таке lesbi?»

Володимир, приватний підприємець, мешкає в Пісочині: «Поважаю еротику, але це збочення. Потрібно перевірити зміст афіш на предмет порушення закону. Дякую «Альтернативі» за громадянську позицію».

Загальновідомо, що керує цим розважальним закладом жінка, жінка, яка очолює Харківську обласну громадську організацію матерів «Серце Матері». На сторінці цієї організації написано, що вона сприяє покращенню становища жінок, матерів і дітей в суспільстві, підвищенню статусу й соціальної ролі сім’ї, жінки-матері в суспільстві, захисту материнства й дитинства (http://vk.com/sertsemateri).
Ми не виключаємо, що всі рекламні слогани на афішах – це, як кажуть, обмовка «за Фрейдом».

Павло Нетеса, ГО – «Альтернатива»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: діти, мораль, злочин, виховання, суспільство, норма, люди, Альтернатива, Пісочин


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: