» » Трибуна депутата

Трибуна депутата
Завалили поліцейських.

Нещодавно після ремонту дороги біля Свято-Василівського храму з’явилися дві перешкоди, що в побуті називаються «лежачими поліцейськими». Усе б нічого, якби вони були встановлені згідно якихось норм, або хоча б за здоровим глуздом. На жаль, обидва «лежачі поліцейські» встановлені на підйомі та будуть становити загрозу й незручності для автомобілістів у зимовий час. Крім того, вони високі й вузькі, майже як бордюр.

Трибуна депутата

Активні люди ще до сесії Пісочинської с/р, що відбулася 10.07.2014 р., проявили ініціативу та зібрали підписи щодо усунення цього безглуздя. Під час самої сесії депутатам та голові Пісочинської с/р було поставлене питання:
«Хто саме дав вказівку встановити «лежачі поліцейські» в цьому місці?».
Відповідь: «Це дорожники так поставили, їх треба прибрати відтіля».
Наступне питання: «Чому біля школи No 2 відсутні «лежачі поліцейські», хоча там вони більш потрібні». Відповідь: «Дорожники пообіцяли їх там встановити пізніше».
Пройшло більше місяця – а «віз і нині там»!
Це – «цирк на дроті»! Виходить, Пісочином керує не селищна рада, а дорожники – вони встановлюють перешкоди, де їм заманеться, дають обіцянки про строки виконання деяких робіт та інше.
Тому як депутат селищної ради, я прошу людей, які є відповідальними та контролюють процес ремонту доріг, бути більш уважними, а саме встановити перешкоди там, де вони справді потрібні (біля СШ No 2 ), та перед встановленням подивитися хоча б в інтернеті, як вони виглядають конструктивно. Велика подяка людям, які взяли участь у обговоренні та активно висловили свою думку.

Ліфт – це космос?

Якщо для ремонту ліфта потрібно мінімум два тижні, так то – космос! До мене звернулись мешканці будинку No 11, що по вул. Набережній. Та поскаржилися, що в їхньому під’їзді вкрали нещодавно котушку ліфта, й коли ліфт відновить свою роботу, ніхто не може відповісти. Мешканці неодноразово просили встановити нормальні двері та замок, що зможуть захистити ліфтове обладнання, але реакції ні з боку селищної ради, ні з боку Пісочинського ВУЖКГ не було.

Трибуна депутата

Після вивчення питання, виявилося, що ЖЕК, який є «комунальним підприємством» і має право розпоряджатися власними коштами, спочатку повинен отримати висновок від міліції та з ним піти в бухгалтерію селищної ради. І тільки після всього цього можна отримати кошти для закупівлі запчастин до ліфту. При цьому міліція не поспішає з наданням відповіді, використовуючи повні десять днів, що їм дозволяє закон.
Отже, мешканці під’їзду повинні майже місяць ходити пішки через безгосподарність і неповороткість місцевої влади. От так оперативність!
Упродовж чотирьох років я написав чотири запити до Пісочинської с/р з проханням заслухати на сесії звіт начальника Пісочинського ВУЖКГ про виконані роботи та плани на майбутнє, але ще жодного звіту ані в усній, ані в письмовій формі ніхто не бачив і не чув, крім, можливо, селищного голови.
Станіслав Шапарь, депутат Пісочинської с/р
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Ліфт, Пісочин, ЖЕК, керівництво, начальство, робота, працівник, обовязок, результат


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: