» » Куди вітер подує!

Куди вітер подує!У 2012 р. кандидат у депутати Верховної Ради України по 175 округу В. Кацуба в своїй передвиборчій програмі щиро підтримував програму президента-втікача В. Януковича «Україна для людей». В передвиборчій програмі він заявляв, що усвідомлює відповідальність перед Партією регіонів та територіальними громадами, а справу Партії регіонів вважав справою честі і гідності, В. Кацуба наголошував, що позаблоковий статус України, на його думку, є гарантією безпеки держави й громадянина.
Восени 2014 року на В. Кацубу зійшло «просвітлення» й у новій передвиборчій програмі, несподівано навіть для самого себе, зрозумів, що повністю підтримує курс президента України Петра Порошенка щодо реалізації «Стратегії – 2020». Підтримує реформування Збройних Сил України.
Важко повірити що людина, яка ще в березні 2014 року підтримувала Януковича – так швидко змінила свої погляди. Читаючи передвиборчу програму В. Кацуби в жовтні 2014 року, важко повірити, що їх писала одна й та сама людина. А з іншого боку, обидві програми В. Кацуби (2012, 2014) нашвидкоруч зліплені з популярних передвиборчих популістських гасел, що не несуть жодного зобов’язання кандидата. Дивно, але один і той самий слоган перекочував із однієї передвиборчої програми в іншу: чи то «ПЕРЕМОЖЕМО РАЗОМ!», чи «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!»

Куди вітер подує!

Об’єднує обидві передвиборчі програми відсутність проектів законів України, які В. Кацуба запропонує в Верховній Раді. Очевидно, що писати закони він не вміє, адже за час своєї роботи у чинній Верховній Раді жодного проекту закону не запропонував.
У Пісочині кандидата в депутати В. Кацубу презентував селищний голова О. Чернобай (голова Харківської районної організації Партії регіонів). Зі слів селищного голови, В. Кацуба – людина твердих переконань, незламна та надійна. Але подув «легенький вітерець» і В. Кацуба весною 2014 року – «людина твердих переконань, незламна та надійна» – вже заспівав інші пісні.
Свого часу й В. Кацуба не шкодував похвал на адресу О. Чернобая, що, на нашу думку нагадує, байку І. Крилова:
За что же, небоясь греха
Кукушка хвалит Петуха?
За то, что хвалит он кукушку.

Поведінка В. Кацуби, за нашим переконанням, – це позиція «політичного флюгера», пристосуванця, перевертня. Такі люди за будь-що, бажають утриматися при владі.
І В. Кацуба, і О. Чернобай – колишні комуністи – хваляться тим, що мають якийсь неоціненний досвід.
Але який це досвід? Комунізм – комуністична партія СРСР не побудувала, а побудований соціалізм мав безліч вад. Нагадаємо, що за часів соціалізму громадяни мали суцільний дефіцит харчових товарів, одягу, побутових приладів, електроніки, меблів, ліків та ін. Це породжувало безкінечні черги – «живі» та паперові. Черга за безкоштовними квартирами тривала десятки років. Покупка нового автомобілю була майже нездійсненною мрією. При соціалізмі люди не вживали слово «купив», а говорили «дістав». Усе «діставали» через знайомства й «блат». Зараз пояснити молодим людям значення слова «блат» важко – це слово про людину, яка за хабар купувала потрібну річ. Слід додати, що ніякого вільного виїзду за кордон для пересічних громадян не існувало, а свобода думки була тільки в тому, щоб вихваляти безпомилкове керування комуністичної партії. Комуністичне керівництво та чиновники зверхньо ставились до підлеглих та громадян. Всіх, хто мав сміливість виловлювати свої думки відкрито, або поміщали до психіатричної лікарні, або до тюрми.
Такий досвід керівництва перейшов і в незалежну Україну. Ми змінили герб, прапор, гімн, стали незалежною державою. Але відносини влада–народ, залишились, як СРСР.
Нам потрібно кардинально змінювати взаємовідносини ВЛАДА–НАРOД!
І тут ми повинні опиратися на досвід колишніх соціалістичних держав. Колишні комуністичні керівники – флюгери, перевертні та пристосуванці в новій Верховній Раді України нам не потрібні.
Ми закликаємо не голосувати на позачергових виборах до Верховної Ради України 26 жовтня 2014 року за типового представника колишнього комуніста, регіонала В. Кацубу.

Шановні виборці – обирайте молодь!

Тільки молоді депутати побудують дійсно незалежну, вільну демократичну, багату та процвітаючу державу.

Олександр Шевченко «ГО–«Альтернатива»»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Партія регіонів, влада, Кацуба, Чернобай, зрадники, борги, вороги, Україна, народ, перемога


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: