» » А чи домовилися?

А чи домовилися?Одна із листівок кандидата в народні депутати Кацуби В.М. вразила мене своїм змістом: «Угода про співпрацю між громадою Пісочинської селищної ради (???!!!) та кандидатом в народні депутати Кацубою В.М. Ну про «громаду селищної ради», а не «громаду селища» – це так, «обмовка по Фройду», мабуть.
А як «кандидат в народні депутати» може укладати будь-які угоди юридично? До речі, в угоді, як завжди, «золоті гори» за бюджетні (місцевий бюджет в більшості випадків) кошти.

А чи домовилися?

Звернувшись до голови Пісочинської с/р, отримав відповідь (вих. No1993 від 11.11.2014).
Коротко: «Так, дійсно серед агітаційних матеріалів розповсюджувалась угода, укладена між кандидатом Кацубою В.М. та (увага! – «ГО–«А»») громадою селища Пісочин». Пісочинська с/р виправилася, бо в листівці написано – «громадою селищної ради».
І далі в листі селищної ради написано: «Оскільки зазначений документ має ознаки публічного (???) та розповсюджувався кандидатом, головою Пісочинської селищної ради він не підписувався й у справах селищної ради не зберігається. На підставі викладеного, для отримання запитуваного документа рекомендуємо звернутися до Кацуби В.М.». У нас виникає питання: навіщо звертатися до Кацуби В.М., якщо одна зі сторін, а саме Чернобай О.В. як голова та представник Пісочинської громади нічого не підписував?
Що ж стосується публічного договору (кому цікаво дізнатися, що, насправді називається таким договором), то це окрема тема, що буде детально розібрана найближчім часом та опублікована.
Чому ця тема важлива?
Тому що вже набридло, коли людям, а на той момент виборцям, вішають на вуха все, що заманеться.
І як почувають себе ті, хто повірив у цей цирк, після викладеного вище?...

Станіслав Шапарь, депутат Пісочинської с/р
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Пісочин, влада, обман, Кацуба, народ, громада


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: