» » Хочу змін!

Хочу змін!Переді мною – передвиборча програма О. Чернобая.
І я, Олександр Дацюк, на прикладі своєї багатодітної родини хочу розповісти, як виконується пункт «соціальний захист населення» цієї програми. Моя сім’я складається з п’яти осіб і мешкає в житловому будинку барачного типу площею 22 кв. м. Із 1994 р. щорічно я пишу до Пісочинської с/р заяви на отримання земельної ділянки для індивідуального будівництва.
За цей час я отримав більше 20 відмов: чи тому що критикую О. Чернобая, чи тому що не дав хабара!?
У той же час зграя «почесних» громадян, наближених до селищного голови, отримала по декілька ділянок під забудову. Селищний голова гарантував мені тільки 2 кв. м, гадаю, зрозуміло, де...
Комісія Пісочинської с/р, а потім обласна комісія управління містобудування (з подачі голови) заборонила мені добудовувати будинок у моєму дворі по вул. Рижовський парк, на будівництво якого я витратив півжиття. Окрім цього, незаконним рішенням виконкому Пісочинської с/р мою багатодітну родину позбавили черги на отримання квартири. Багато членів виконкому, з якими я особисто спілкувався, не брали участі в засіданні та не голосували з цього питання. Усе в Пісочинській с/р вирішує сім’я О. Чернобая.
До цього часу селищний голова не оприлюднив, хто отримав безкоштовні квартири, які надав уряд Ю. Тимошенко. Є підозра, що значна частина квартир була надана «НУЖНИМ ЛЮДЯМ», а не пільговикам. Що ж стосується «турботи» селищного голови про дітей, то жодна з моїх трьох дітей ніколи не оздоровлювалася як пільговики. Я багато разів усно звертався з цього приводу, але селищна рада такої можливості мені не надала. Я не можу вважати О. Чернобая порядною людиною, яка неупереджено виконує свої посадові обов’язки: соціальна підтримка має вибірковий характер і поширюється тільки на блазнів, які оточують та вихваляють його.
Я не буду голосувати за О. Чернобая!
Хочу змін у селищі!
Олександр Дацюк, багатодітний батько
svadebnet.ruknig5.ru

   Залиште ваш відгук

  • FACEBOOK
  • В КОНТАКТЕ
Заблоковано !!!

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: