» » ПРИСМАК НАФТАЛІНУ (САТИРИЧНИЙ ШАРЖ)

ПРИСМАК НАФТАЛІНУ (САТИРИЧНИЙ ШАРЖ)Черговий номер «Пісочинських вістей» (жовтень-листопад 2014 р.) «ощасливив» мешканців селища «черговими святами» (7 разів), «щирими подяками» (10 разів), що дарували нам Пісочинська селищна рада та особисто О. Чернобай, ім’я якого згадано 15 разів.
Читаючи свіжий номер «...вістей» мене не залишало відчуття чогось затхлого, відчуття дежавю... За неофіційною інформацією, охочі до всіляких святкувань бразильці відкладають гроші, щоб переїхати в далекий для них Пісочин, де будь-яка, навіть незначна подія – привід для «чергового» свята.
Хтось може собі уявити, щоб хірург влаштував свято після видалення планового апендиксу чи щоб «чергове» свято влаштовував учитель після кожного проведеного уроку, чи керівник залізниці з приводу безперебійного руху потягів. Та не просто свято, а з польовою кашею, 100 грамами, так щоб «цигани з ведмедями» та невідома «зірка» з-за кордону. Але таких свят немає, їх ніхто не проводить, люди просто сумлінно виконують свою роботу!
Чому ж О. Чернобай за виконання своїх посадових обов’язків (за досить солідну зарплату вимагає від пісочинців влаштовувати «чергове» свято? Він же не меценат Терещенко, який 80% своїх прибутків витрачав на благочинність!
Тут зовсім інший випадок.
Перечитуючи «Пісочинські вісті», спало на думку, що дитсадок «Теремок» у далекі 80-і рр. було побудовано за європейськими стандартами, з басейном та зимовим садом, а наша місцева влада на чолі з О. Чернобаєм збирається перетворити його на дитячу казарму радянської доби без басейну та саду! У цьому контексті згадуються радянські газети, де престарілого генсека, який дуже вірив у власну винятковість й історичну місію, «придворні» блазні із ЦК ублажали усілякими нісенітницями. Не виключено, що О. Чернобай отримав «брежнєвський вірус» і, можливо, мине небагато часу, коли до селищного голови будуть звертатися «свідомі пісочинці» не інакше як «ДА-РА-ГОЙ И ЛЮ-БИ-МЫЙ».
Так, Пісочин дійсно живе цікавим і насиченим громадським життям, але не тому, що селищний голова ночами не спить та все про Пісочин думає, а тому, що живуть у Пісочині освічені, цікаві, талановиті й не байдужі до долі селища та країни люди!

«Пісочинські вісті» читав, перечитував та коментував Павло Нетеса
svadebnet.ruknig5.ru

   Залиште ваш відгук

  • FACEBOOK
  • В КОНТАКТЕ
Заблоковано !!!

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: