» » СИСТЕМА НЕ ЗДАЄТЬСЯ

СИСТЕМА НЕ ЗДАЄТЬСЯ
Яскравим прикладом є побиття та викрадення особистих речей агітаторів кандидата в народні депутати Сергія Кузана, який балотувався у виборчому окрузі №175. Унікальність ситуації полягає в тому, що у побитті та пограбуванні підозрюються діючі депутати Дергачівської районної ради, на той час члени виборчого штабу кандидата в народні депутати Кацуби В.М.А конкретніше: своїм автомобілем вони підрізали автомобіль агітаторів, змусивши їх зупинитись. Побили та пограбували (а одному з них погрожували ще більшою розправою). Широкому загалу все це стало відомо не тільки зі слів потерпілих, але і за даними відеореєстратора, що знаходився у автомобілі агітаторів.
З відеоматеріалом можна ознайомитись на каналі уoutube Проте, слідчий Дергачівського РВ УМВСУ в Харківській області нічого протиправного в діях нападників не знайшов і у своїй постанові зазначив, що заява була лише метою скомпрометувати штаб відомого кандидата. Прокуратура району, що здійснює процесуальне керівництво за розслідуванням усіх справ, незаконне закриття цієї справи прогавила.
Скарга від потерпілих на постанову слідчого була зареєстрована в Дергачівському районному суді ще 24.12.2014 року. Так от: матеріалів провадження немає, проте скарга на її скасування «висить», а ще й люди відвідують - мешканці округу, які знають, що якщо закон не захистить побитих сьогодні, то і їх завтра так само не захистить. І ось нарешті 17 лютого 2015 року Дергачівський районний суд виніс ухвалу: «Постанову слідчого про закриття провадження скасувати, справу повернути на досудове розслідування»Надалі громада вимагає притягнення до відповідальності слідчого та його керівників, які намагалися "зам'яти" цю справу. Ми будемо і далі тримати громадськість у курсі справи і сподіваємося на те, що на результати розслідування не вплине корупційна складова і не вдасться "замилити" справу про напад. На нашу думку, нападникам повинно бути оголошена підозра у вчиненні низки правопорушень (головне за ст.157 КК України – перешкоджання у здійсненні передвиборної агітації), а справа має бути направлена до суду для публічного розгляду.
Довірена особа кандидата в депутати Артем Фисун та представник громадського Люстраційного комітету Юрій Коробка завітали на прийом до начальника слідчого управління обласної міліції, який взяв справу під особистий контроль.
Заступник Голови комітету по протидії корупції
Громадської ради УМВС Харківської області Куріло Д.О.
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Кацуба, хуліган, депутат, Каверзін, вор, бандит, злочинець


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: