» » В Пісочині побудують два нових дитячих садка!

В Пісочині побудують два нових дитячих садка!Ні для кого не є таємницею, те, що сьогодні існує велика, понад 300 дітей, черга до дитячих садків с. Пісочин. Кожен в кого є маленька дитина, мусить записуватись в чергу, ще з моменту народження дитини, щоб мати можливість за кілька років отримати можливість віддати дитину до дитячого садка.
Чекаємо на те, що найближчим часом ситуація істотно зміниться на краще. Місцева влада активізувалася з вирішенням цієї проблеми, причому з притаманним їй пафосом, та масштабом. Обіцянки лунають зі шпальт газет та екранів телевізорів, вже не сьогодні-завтра з’явиться новий дитячий садок, а краще два!

Тепер докладніше...

15 березня цього року на питання коли і де планується будівництво нового дитсадка на м-ні «Надія» Пісочинський селищний голова Чернобай О.В. заявив, що веде перемовини з Курязьким ДБК про можливість побудови на місці старого дитсадка на м-ні «Надія» багатоповерхівки, з тією умовою, що перший поверх буде віддано під дитсадок. Дійсно приємна новина, але чи можливо таке взагалі? Уявляєтє: десь на сьомому поверсі хтось кидає недопалки, а ще гірше пляшку в віконце, а під вікном дитячий садок, діти грають….

Далі цікавіше! Минув місяць і в газеті «Трибуна трудящих» №28 за 13 квітня 2011р. з’являється стаття про будівництво печально звісної багатоповерхівки в Рижовському парку, навколо якої виникло так багато суперечок. І тут з’ясовується, що Курязький ДБК будує зовсім не «Обыкновенное чудо», а наступний «необыкновенный» дитячий садок, розміром в десять поверхів: «И запланированное строительство жилого дома возле Рыжовского парка — это, прежде всего, развитие инфраструктуры, благоустройство территории, новый детский сад на 100—120 мест». Та потенційна загроза знищення всього Рижовського парку, шляхом «благоустрію» лісової ділянки.

Важко уявити, що нам будуть обіцяти, ще через місяць?! Зірки з неба? Золоті гори?...
А де обіцяні нам ремонт дорожнього покриття на мікрорайоні «Мобіль», сімейна амбулаторія, вивіз сміття з приватного сектору…

Мешканцям мікрорайону «Надія» потрібен лише дитячий садок, звичайний садок на тому місті, де він планувався з самого початку забудови. Та бажано швидше, щоб до нього пішли їх діти, а не онуки.

Костецький Артем Сергійович ГО «Альтернатива»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Влада, Пісочин, Дети, садик, школа, власть, Песочин, авария, светофор, бюджет, деньги, расходы, казна


   Залиште ваш відгук

  • FACEBOOK
  • В КОНТАКТЕ
Заблоковано !!!

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: