» » Відкритий лист

Відкритий листА я вам поясню: Знищиться половина парку, оскільки під’їзні шляхи, підйомні крани, завезення будматеріалів – усе це призведе до загибелі зелених насаджень. Це спочатку, а після заселення будуватимуть гаражі – і знищення парку піде далі. Хто, крім Курязького ДБК одержить користь від цього будівництва? Мешканці Пісочина, які стоять у черзі на отримання житла, квартир там не отримають. Орендна плата на період будівництва в розмірі 64 303 грн. – мізерна (вартість одного гаражу), а грошова нормативна оцінка земельної ділянки після затвердження будівництва в сумі 877 835 грн. – це просто копійки за таке «золоте місце». Панове депутати, (цитую вашу статтю) «Как могли мы (а большинство из нас жители поселка) посягнуть на историческую достопримечательность Песочина?». Дійсно, я також, як і ви, не розумію, як ви могли таке зробити? Кожна мисляча людина розуміє, що виділеної землі для 10-поверхового будинку й адміністративного будівлі замало. А з цього виходить – половина парку між залізницею й заасфальтованою дорогою через парк – піде під сокиру. Невже ви, панове депутати, цього не розумієте? Скажіть, ви думаєте, коли голосуєте, чи ви надто залежні? Невже шматок землі з барського плеча або незаконно отримана квартира – затьмарили вам очі? Чи ви так невпевнено почуваєте себе на роботі, що боїтеся висловити свою чесну думку?
Панове депутати, вас дивує, як 6 мужніх депутатів посміли виступити на захист парку. Ми – громада Пісочина – будемо згодні, якщо на цій ділянці буде побудовано дитячий садок або спортивні майданчики.
Ви скажете: «Немає грошей». Не вірю! Ма-ючи таких багатіїв, як Курязький ДБК, давно вже можна було б не возити маленьких пісочинців у дитсадки Харкова. Ви питаєте: «Неужели облагородить давно существующий пустырь, избавиться от мусора – это плохо!».
Відповідаю: «Сором вам! Ви смітника не бачите з 1982 р., а деякі з вас давно прописалися в селищній раді, приросли до депутатських крісел. А сьогодні ви раптом прозріли, прозріли, коли замаячили гроші?». Панове депутати, ви забули, що вас вибирали, аби ви захищали права громадян? Що ж насправді? Громада вимушена захищатися від вас! Панове депутати, це ви, 34 депутати, піднімали руки за те, щоб поряд із пам’ятником загиблим воїнам побудувати прокуратуру? Ми, громада Пісочина, відстояли цю землю. Панове депутати, ви маєте право проводити слідство, карати шістьох депутатів, які не голосували за забудову парку, а ми, громада Пісочина, пишаємося тим, що серед сорока депутатів ради знайшлося принаймні шестеро, для котрих інтереси громади вищі, ніж тепле депутатське крісло. Ми віримо, що більшість депутатів переглянуть свої погляди, повернуться обличчям до людей, і вас буде вже не шість чоловік, а значно більше.
Жителька Пісочина Харченко В.Б
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Дети, садик, школа, власть, Песочин, авария, светофор, бюджет, деньги, расходы, казна


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: