» » Конструктивна співпраця

Конструктивна співпраця27 лютого 2015 р. за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" у Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця проходив Форум лідерів сільських громад Харківської області. Його мета - сприяння результативній, суспільно-корисній діяльності сільських жителів для вирішення нагальних проблем територіальних громад.

Конструктивна співпраця

Під час форуму виступили активісти громадських організацій та ініціативних груп, які розповіли про власний досвід моніторінгу бюджетних коштів, протидії корупції, проведення заходів та фестивалів, розвиток зеленого туризму, екологічні акції.

Конструктивна співпраця

Пройшла конференція з Патріцією Газолою (університет Інсумбрія, Італія), яка розповіла про взаємодію міста та села, можливості пошуку коштів та розвиток активності у селищних громадах Європи та зокрема Італії.

Конструктивна співпраця

Учасники форуму обговорили в групах шляхи вирішення проблем із таких тем: "Боротьба з корупцією", "Енергозбереження та енергоефективність", "Захист навколишнього середовища", "Правові питання", "Розвиток громадської активності", "Розвиток підприємництва".

Конструктивна співпраця

Активну участь узяли активісти "ГО - "Альтернатива"" Артем Фисун, Станіслав Шапарь та Віктор Кисіль, які поділилися досвідом створення громадської організації в сел. Пісочин.
Ірина Тарасенко
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Розвиток, напрямок, громадськість, влада, народ, залучення, інтерес, контроль, порядок


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: