» » До уваги мешканців селища Пісочин!

До уваги мешканців селища Пісочин!Об'єднання громад

За ініціативою 29 депутатів Пісочинською селищною радою на 41 сесії 6 скликання було прийнято рішення про ініціювання добровільного об'єднання територіальних громад сел. Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії, с. Олешки Пісочинської селищної ради, сел. Коротич, с. Стара Московка, с. Комунар Коротичанської селищної ради та сел. Березівка Березівської селищної ради в Пісочинську територіальну громаду з центром сел. Пісочин. За рішенням сесії також була створена робоча група з вивчення цієї пропозиції та організації проведення громадського обговорення.
Протоколом №1 від 05.06.2015 року організаторів громадського обговорення про добровільне об'єднання територіальних громад було вирішено прийняти рішення про проведення громадського обговорення щодо добровільного об'єднання територіальних громад та визначити дату проведення 12 червня 2015 року о 14 годині в Будинку культури сел. Пісочин.
Запрошуємо всіх мешканців територіальної громади Пісочинської селищної ради взяти участь у громадському обговоренні на тему "Добровільне об'єднання територіальних громад сел. Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії, с. Олешки Пісочинської селищної ради, сел. Коротич, с. Стара Московка, с. Комунар Коротичанської селищної ради та сел. Березівка Березівської селищної ради в Пісочинську територіальну громаду з центром сел. Пісочин".


Інформація про об'єднання громад

На виконання Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" Пісочинська селищна рада ініціює об'єднання територіальних громад сел. Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії, с. Олешки Пісочинської селищної ради, сел. Коротич, с. Стара Московка, с. Комунар Коротичанської селищної ради та сел. Березівка Березівської селищної ради в одну Об'єднану громаду з центром сел. Пісочин.
Урядом 1 квітня 2014 року була схвалена Концепція реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.
Відповідно до цього плану були внесені зміни до Бюджетного та Податкового кодексів України, якими здійснено перший етап бюджетної децентралізації.
У разі об'єднання такі громади наділяються повноваженнями та ресурсами, як у міст обласного значення. Натомість територіальні громади, які не візьмуть участь в об'єднанні, залишаються осторонь цього процесу та позбавляються права на виконання делегованих державою повноважень органів місцевого самоврядування в селах, селищах, містах районного значення, що не об'єдналися. Отже, об'єднання територіальних громад є запорукою переходу місцевого самоврядування на якісно новий рівень.

До уваги мешканців селища Пісочин!


Теги: уряд, закон, територіальна громада, об'єднання, місцеве самоврядування, влада, Пісочинsvadebnet.ruknig5.ru

   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: