» » В Пісочині місцевий депутат застав на гарячому грабіжників квартир

В Пісочині місцевий депутат застав на гарячому грабіжників квартир25.02.2015 року в обідній час у Пісочині в будинку по вул. Кушнарьова, 3, місцевий депутат Артем Фисун застав на гарячому грабіжників, які намагалися влізти в чужу квартиру, використовуючи спеціалізовані пристрої для відкривання дверей.

Як розповів депутат, йому зателефонували мешканці будинку та повідомили про спробу проникнення невідомих осіб у тамбурне приміщення. Прийшовши за вказаною адресою, Артем Фисун натрапив на двох молодиків спортивної статури, яких раніше не бачив. Запитав у хлопців про мотиви їх перебування в цьому будинку, на що вони відповіли у грубій формі, напали на нього та почили бити, один із нападників застосував сльозогінний газ. Після нападу зловмисники побігли вниз по сходах.

В Пісочині місцевий депутат застав на гарячому грабіжників квартирВ Пісочині місцевий депутат застав на гарячому грабіжників квартир

Отримавши пошкодження, Артем не зміг їх довго переслідувати й зупинився на першому поверсі та викликав міліцію. Повернувшись на місце сутички, депутат побачив, що зловмисники загубили де які речі.

В Пісочині місцевий депутат застав на гарячому грабіжників квартирВ Пісочині місцевий депутат застав на гарячому грабіжників квартир

Приблизно через дві години приїхала міліція, що до-речі, знаходиться в місті Люботин (відстань 15-20 км). Провівши слідчо-оперативні заходи та оглянувши речі грабіжників на місці злочину, міліціонери виявили: телефони, ключі від автомобілю Mitsubishi Outlander.

В Пісочині місцевий депутат застав на гарячому грабіжників квартирВ Пісочині місцевий депутат застав на гарячому грабіжників квартир

На вулиці біля будинку правоохоронцями було виявлено автомобіль та завдяки правоохоронцю Вадиму Курило одразу встановлено власника.

В Пісочині місцевий депутат застав на гарячому грабіжників квартир

Слідчим відділком встановлено осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення. Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою кваліфікацією за ч. 1 ст.125 та ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 6 років позбавлення волі. Як розповіли мешканці будинку по вул. Кушнарьова, 3, за останні півроку багатьох із них пограбували, але до міліції більшість із сімей не зверталися.
Роман Барановський
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Будинок, Пісочин, депутат, Артем Фисун, Кушнарьова, застав, зловмисники, грабіжники, квартири, автомобіль, ключі, телефон, гроші, міліція, затримано


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: