» » Захистили свої права!

Захистили свої права!На прибудинковій території будинку по пров. Комарова, 9, знаходиться більше 50 кіосків та підприємницьких споруд. При цьому в вільний від роботи час мешканці не мають змоги спокійно відпочити, а вимушені вислуховувати п’яні суперечки молодиків, які в вечірній час розважаються біля базарчику й використовують під’їзди в якості туалетів. А місцевий ЖЕК навіть не здатен встановити замки на вхідних дверях, щоб убезпечити людей від походів молоді. Упродовж останніх 20 років не поспішає ЖЕК і з капітальним ремонтом будинку.26 травня 2015 року близько 22:00 між будинками пров. Комарова, 9 та вул. Набережна, 11 було встановлено кіоск фаст-фуду з продажу шаурми та люля-кебабу. Місцеві мешканці зібрали ініціативну групу та звернулись до депутата Артема Фисуна з проханням з’ясувати, на яких підставах розміщується цей об’єкт. На прохання депутата надати дозвільні документи, особи, які встановлювали кіоск, відповіли, що нададуть їх наступного дня. Мешканці та депутат будинку, біля яких було встановлено кіоск фаст-фуду, були обурені зухвалістю та поведінкою власників кіоску. Один із місцевих мешканців, аргументуючи власне небажання миритися з новим кіоском, заявив: «Если мы сейчас позволим установить этот киоск, то спокойного сна нам и нашим детям уже не видать – это наша последняя надежда отстоять свое право на нормальный человеческий досуг. В комнате, которая выходит на ту сторону, я уже давно не могу уснуть».
За викликом депутата Артема Фисуна прибула міліція, яка прийняла заяву та склала протокол. На виклик громадян вийшов і депутат будинку вул. Набережна, 11 Олег Новіков, який також пояснив власникам кіоску, що без належних документів їх дії неправомірні й вони повинні прибрати даний об’єкт, що встановлений незаконно. Врешті близько 23.00 власник кіоску прибрав його, вивізши автомобілем.
Ось так спільними зусиллями громадяни відстояли своє право на життєвий простір.
Якщо бажаєте, щоб ваші права не порушували, – захищайте їх!
Роман Барановський
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Песочин, киоск, влада, народ, право


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: