» » Чорний піар від Ч?!

Чорний піар від Ч?!У активістів «ГО – «Альтернатива»» мешканці Пісочина запитують, чи є підстави турбуватися стосовно можливості виходу підробних інформаційних матеріалів під назвою «Альтернатива».
Так, є! Ми хочемо нагадати всім події 5-річної давнини, коли на місцевих виборах на посаду пісочинського селищного голови балотувався нинішній пенсіонер Олександр Чернобай та ще п’ятеро кандидатів, серед яких був і Олександр Задьорний. Олександр Задьорний – приватний підприємець, багато років пов'язаний із Пісочином. Він та його друзі видавали інформаційні матеріали «Громадська думка», в яких гостро критикував дії та роботу місцевого органу самоврядування на чолі з О. Чернобаем.

Чорний піар від Ч?!Чорний піар від Ч?!

Перед самими виборами по території Пісочина в поштових конвертах, було розповсюджено часопис «Громадська думка», яку сфальшували невідомі. Хотілось би нагадати й те, що п’ять років тому керівником відділу видачі паспортів керував син Олександра Чернобая – Андрій. У сфальсифікованому варіанті «Громадської думки» було надруковано фотографії чотирьох осіб. З їх слів, ці фотографії відповідають їх фото в паспортах. Та й поштові адреси пісочинців просто так легко не знайдеш.

Чорний піар від Ч?!Чорний піар від Ч?!

«ГО – «Альтернатива»» нічого не стверджує, нікого не звинувачує, загальновідомо, що керівник відділу видачі паспортів має доступ до такої інформації та фото. Тому координаційна рада «ГО – «Альтернатива»» дуже відповідально поставилася до отриманої нею інформації та вирішила попередити своїх прихильників і читачів інформаційних матеріалів «ГО – «Альтернатива»» про можливу фальсифіковану газету та зробила відповідну заяву.

«ГО – «Альтернатива»»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Песочин, Харьков, Пісочин, кандидати, боротьба, влада, агонія


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: