» » ЯК ЧОРТИ ІЗ ТАБАКЕРКИ!

ЯК ЧОРТИ ІЗ ТАБАКЕРКИ!Так уже повелося, що перед кожними виборами в Україні з’являється чисельна кількість «благодійників» та «благодійних фондів», про діяльність яких ви ще вчора не чули й не знали. З’являються раптово, як плюшевий чорт із сувенірної табакерки. І в переддень виборів так само раптово зникають...
Хто зараз із пісочинців пригадає бурхливу діяльність благодійного фонду В. Кацуби перед виборами до ВР України? Подарував освітянам і лікарям дешеві цукерки та серед ночі його найманці розносили по хатах пісочинців харчові набори. Вибори пройшли – і діяльність благодійного фонду В. Кацуби закінчилася. Принаймні, ми про неї нічого не знаємо.
Але діяльність таких «благодійних фондів», юридичною мовою, є непрямим підкупом виборців, підкупом виборців є й обіцянки ремонтів та реконструкцій будь-чого. За такі дії закон передбачає кримінальну відповідальність.
Ось і перед цьогорічними місцевими виборами з’явився в Пісочині черговий «благодійник» – Олег Чернобай.
Хтось пригадає діяльність його благодійного фонду рік-два тому чи хоч минулої осені? А вже цієї весни «відомий меценат» О. Чернобай під патронатом свого батька Олександра Чернобая з’являється на всіх громадських заходах селища і дарує наліво й направо якісь подарунки. Зокрема на «останніх дзвониках» підполковник міліції О. Чернобай в школах Коротича та Березівки вручав подарунки випускникам. На наш погляд, його «благодійна» діяльність виглядає як дешевий передвиборчий піар.
Але питання не тільки в «благодійниках», велике питання й до мешканців Пісочина, Рай-Оленівки, Надточіїв, багато з яких готові продати свій голос за декілька копійок. Вони мають свої «залізні» аргументи. І вже після виборів голосно заявляють про те, що «ми нічого не вирішуємо», «влада сама себе обирає» або «з поганої овечки хоч кізяк». Такі виборці зовсім не замислюються, що, продаючи свій голос, продають своє майбутнє та майбутнє власних дітей і онуків.
Саме багаторазові депутати та селищні голови прямо чи опосередковано винні в сучасному економічному та політичному стані нашої країни, саме вони винні в зубожінні суспільства, і саме цим людям продажні виборці за понюх табаку вклоняються в пояс, геть забувши про те, що існує людська й громадянська гідність.
Загальновідомо, що «благодійник» О. Чернобай усе життя працював у міліції. Ця робота має певні обмеження, серед яких і обмеження на благодійну діяльність з роздачею матеріальних цінностей та грошей.
У червні 2015 р. «ГО – «Альтернатива»» поцікавилася в ГУ МВС України в Харківській області, чи відомо було керівництву управління про громадську та благодійну діяльність О. Чернобая. Відповідь (лист No 7/8189 від 01.07.2015) факт такої діяльності не підтвердила.
Але «благодійник» О. Чернобай пішов далі та 1 липня 2015 р. самопроголосив себе «заступником голови Пісочинської селищної ради» (за інформацією офіційного сайту), не маючи на те законних підстав.
«ГО – «Альтернатива»» такі дії Олега Чернобая вважає захопленням влади місцевого самоврядування та звернулася із заявами до прокуратури та державної адміністрації.
Наталія Левіна, «ГО – «Альтернатива»»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Олег, Чернобай, обман, люди, пісочинці, влада, знущання


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: