» » ГО–«АЛЬТЕРНАТИВА» ВРЯТУВАЛИ ШКОЛИ СЕЛИЩА ВІД ІДІОТІВ!

ГО–«АЛЬТЕРНАТИВА» ВРЯТУВАЛИ ШКОЛИ СЕЛИЩА ВІД ІДІОТІВ!16.06.2015 р. на зборах керівників навчальних закладів Харківського району голова Харківської райради Михайло Третяк, який має три вищих освіти, висловив пропозиції щодо скорочення видатків на освітні заклади району.
У першу чергу, скорочення мало стосуватися шкіл нового типу: ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл. До цього переліку потрапив і Пісочинський колегіум.
Усі заклади пропонувалося реорганізувати в загальноосвітні навчальні школи, що повинно було призвести до:
— ліквідації груп продовженого дня;
— скасування поділу класів на підгрупи при вивченні іноземної мови, рідної мови, інформатики, трудового навчання, фізкультури, захисту Вітчизни;
— скорочення ставок вчителів до 20 %;
— скорочення заробітної плати вчителів, які працюють в таких закладах освіти, на 10%. Наприклад, у Пісочинському колегіумі та Пісочинській ЗОШ No 2, відповідно до цих пропозицій, необхідно було б:
— скоротити приблизно 23 ставки;
— закрити групи продовженого дня в 1-4 класах;
— скоротити доплати за престижність із 20% до 10%. За підрахунками «ГО – «Альтернатива»», економія від такої «реорганізації» шкіл для бюджету Харківського району становитиме менше 1 % від загальної суми видатків.
Щоб порятувати школи й забезпечити належну освіту для дітей, «ГО – «Альтернатива»» зібрала близько 400 підписів батьків школярів та звернулася до Харківської райдержадміністрації з проханням роз’яснити ситуацію.
Крім того, депутат Станіслав Шапарь звернувся до Пісочинської с/р з пропозицією скликати позачергову сесію з цього питання. Під цим зверненням підписалися директор Пісочинського колегіуму О. Роганін, завуч Пісочинської ЗОШ І. Власенко, О. Волошко, В. Кощій, А. Фисун та О. Науменко.

ГО–«АЛЬТЕРНАТИВА» ВРЯТУВАЛИ ШКОЛИ  СЕЛИЩА ВІД ІДІОТІВ!

На жаль, ні райдержадміністрація, ні Пісочинська с/р не відповіли на звернення громадян – вони ділили крісла й до чужих дітей їм справи не було!
Та публічний розголос, якого набуло питання «реорганізації» шкіл перед місцевими виборами, змусив «економістів з трьома дипломами» «включити задню» та відмовитися від початкового задуму. Тож керівництво району «перевело стрілки» на начальника відділу освіти Харківського району О. Бабельчук.
У своєму листі О. Бабельчук повідомила, що скорочення посад та зміни статусу Пісочинського колегіуму та Пісочинської ЗОШ І–ІІІ ступенів не планується, а організація груп продовженого дня та доплати педагогічним працівникам за престижність у роботі до кінця бюджетного року залишиться без змін.
Найбільше здивувала реакція Пісочинської с/р, уміщена на офіційному сайті: «Нещодавно в сел. Пісочин було розповсюджено неправдиві чутки про зміну статусу та скорочення штатів в навчальних закладах селища. Одразу одна з громадських організацій розпочала збір підписів під зверненням до Пісочинської селищної ради та Харківської РДА з проханням не проводити зміни статусу та скорочення в Пісочинському колегіумі та Пісочинській ЗОШ I-III ступенів...
Всім мешканцям селища рекомендуємо не довіряти чуткам та інформаційним матеріалам провокаційного змісту, що розповсюджуються на території селища невідомими особами, а отримувати достовірну інформацію з офіційних джерел Пісочинської селищної ради» (http://pisochin-rada.gov.ua/informaciya-dlya-vchiteliv-ta-shkolyariv-selishha/). Подібну інформацію на сайті селищної ради міг розмістити тільки ідіот і лицемір! Невже директор колегіуму та завуч підписувалися б під «матеріалами провокаційного змісту»?!
До відома працівників Пісочинської с/р: ідіот (давньогрецький термін) – це людина, яка живе відірвано від громадського життя (Вікіпедія).
Шановні пісочинці, не обирайте ідіотів на виборах!
Віктор Кисіль, «ГО – «Альтернатива»»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Пісочин, харків, школа, чиновник, вирішив, скорочення, діти, освіта, знання, розум


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: