» » В Пісочині місцева влада перешкоджає громадським активістам в реєстрації кандидатами

В Пісочині місцева влада перешкоджає громадським активістам в реєстрації кандидатамиВ Пісочині місцева влада перешкоджає громадським активістам в реєстрації кандидатамиВ Пісочині місцева влада перешкоджає громадським активістам в реєстрації кандидатами


Пісочинська селищна виборча комісія відмовила представниці «ГО–«Альтернатива»» Марії Сазоновій в реєстрації її на посаду Пісочинського селищного голови, хоча заяву відповідно до вимог чинного виборчого законодавства Марія написала, як кандидат в депутати Пісочинської селищної ради.

Марія, поясніть що сталося?
22.09.15 року я подала документи на кандидата в депутати Пісочинської селищної ради, а 26.09.15 року отримала Постанову, в якій зазначено, що мені відмовляють в реєстрації на посаду селищного голови.

На Вашу думку чому так відбувається?
Я пов'язую це з тим що я громадський діяч, активно займаюсь громадською діяльністю. На місцевих виборах йду як самовисуванець та не є членом будь-якої партії.

Чому Ви вважаєте що до Вас упереджене ставлення? Через Вашу громадську діяльність?
Так. Я представник «ГО–«Альтернатива»», яке моніторить бюджетні видатки та паралельно проводить багато різноманітних заходів в сел. Пісочин, чим створює конкуренцію місцевій владі. На мою думку вони бояться здорової, чесної конкуренції, тому всіма можливими та неможливими методами чинять тиск на комісію, для того, щоб не допустити громадських діячів до участі у виборах. Я впевнена, що таким чином, вони будуть діяти і по відношенню до інших кандидатів.

Ваші дії у зв'язку із відмовою в реєстрації кандидатом в депутати?
Будемо діяти в межах Закону України. Зараз готуємо позов до суду та будемо через суд відстоювати своє законне право.

Олег Ковтун
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Пісочин, вибори, кандидат, відмова, влада, упереджено, страх


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: