» » СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПІСОЧИНА - 2020

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПІСОЧИНА - 2020
СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ПІСОЧИНА - 2020

Пріоритетний напрямок - Сильна громада.

Територіальна громада самостійно вирішуватиме питання місцевого значення й свого добробуту. Гасло: «найбільша цінність Пісочина наші діти», було спотворене попередньою владою, тож ми маємо змінити гасла на дії – будівництво нової школи на мр-ні "Мобілі" і дит.садка на мр-ні "Надія" є нашим пріоритетом, крім того ми збільшимо площі для організації гуртків та можливості отримання додаткової освіти. Дітям і їх батькам буде запропоновано нові можливості для дозвілля і розвитку. Рівні можливості ведення бізнесу всім і «зелене світло» підприємцям, які створюють робочі місця і платять податки в бюджет Пісочина. Для потреб літніх людей та інвалідів буде створено справжню і якісну соціальну службу при селищній раді, щоб забезпечити їм допомогу, догляд та вчасне обслуговування. Співпраця з сусідніми населеними пунктами.

Пріоритетний напрямок - Благоустрій.

Розробка генерального плану Пісочина із широким залучення мешканців, є одним з наших пріоритетів. Населений пункт має розвиватися за планом, мати свій центр. Інфраструктура та комунікації плануватися завчасно, нові вулиці повинні мати достатню ширину і враховувати майбутні потреби мешканців. Наявність доріг та їх якість, наш наступний крок. Асфальтування вулиць та ямковий ремонт не є осінньо-зимовими роботами, вони мають бути вчасно забюджетовані і планомірно та якісно виконані з наданням гарантії на покриття. Буде запроваджена програма роздільного збирання сміття і приділена більша увага до вчасного його вивезення. Транспортний зв'язок, в т.ч. з Харковом, є надважливим для більшості наших мешканців. Постала необхідність у додаткових рейсах до інших районів Харкова, збільшенні тривалості існуючих маршрутів до більш пізнього часу і оптимізації розкладу (частоти) руху, особливо у віддалених Надточіях та Рай – Оленівці.

Пріоритетний напрямок - Енергозбереження.

Наша команда запропонує громаді програму з енергоефективності (облаштування теплопунктів у багатоквартирних будинках, утеплення фасадів, заміна вікон тощо), основна мета якої зменшити витрати кожної сім’ї на комунальні послуги. Фінансування програми буде здійснюватися за рахунок грантових коштів, державного та місцевого бюджетів від 50 до 100%. Нашим обов’язком є проведення аудиту енерговитрат селища, та прийняття програми енергоефективності.

Пріоритетний напрямок - Екологія.

Проведення моніторингу стану річки Уди, обмеження стічних викидів в неї, створення громадського пляжу та зони відпочинку для пісочинців стане нашим першочерговим завданням. Забезпечення відкритого доступу мешканців до всіх водойм (річка та ставки) на території Пісочинської громади. Окрема увага поліпшенню стану повітря (через озеленення селища) та відновлення статусу Рижовського парку, доступності якісної питної води, утилізації стоків та сміття.

Пріоритетний напрямок - Відкритість влади.

Роками влада була закритою для людей, жила в своє задоволення і задовольняла в першу чергу власні потреби згадуючи про нас, як про електорат тільки перед виборами. Ми покладемо цьому край. Нашою командою буде започатковано ряд програм покликаних зробити місцеву владу обслуговуючим персоналом Пісочинської громади і запровадити ефективні механізми протидії корупції. Відкрите формування тарифів на ритуальні послуги. Програма «Прозорий офіс» (за прикладом м. Вінниця) і введення електронного врядування, надасть змогу мешканцям Пісочина не оббивати пороги кабінетів, а через інтернет надсилати запити та вчасно отримувати відповіді, довідки та необхідну інформацію. Програма «Відкритий бюджет» - зобов’яже будь-яку владу (навіть ту яка буде після нас) викладати у відкритий доступ витрати бюджету, декларації про доходи депутатів та посадових осіб та дозволить відслідковувати видатки через мережу інтернет будь-кому з пісочинців.
Станіслав Шапарь
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Пісочин, громада, народ, майбутнє, добробут


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: