» » «ГО – «Альтернатива»» йде на вибори

«ГО – «Альтернатива»» йде на вибори«ГО – «Альтернатива»» йде на вибори

Мешканцям Пісочина давно й добре знайома місцева громадська організація «ГО – «Альтернатива»». Ми вже протягом 6 років відстоюємо інтереси простих людей, проводимо екологічні заходи, займаємося волонтерською роботою та підтримуємо воїнів АТО, допомагаємо людям із особливими потребами. Ми прагнемо змінити життя нашої країни на краще. Ми йдемо на місцеві вибори, щоб мати можливість відстоювати інтереси Пісочинської громади у районній і обласній радах.

«ГО – «Альтернатива»» йде на вибори

Роблячи складний вибір, за списком якої партії балотуватися, наша команда вирішила підтримати Політичну партію «Об’єднання «Самопоміч» як партію, що на сьогодні не скомпрометувала себе популізмом, «договорняками» та «кнопкодавством», партію, що є послідовною та конструктивною. Нам імпонує позитивний досвід їх лідера, мера м. Львова Андрія Садового, робота парламентської фракції в Верховній Раді, нам близький їх девіз «Візьми і Зроби».
Просимо пісочинців підтримати кандидатів від «ГО – «Альтернатива»» й проголосувати за «Об’єднання «Самопоміч» на виборах до Харківської районної ради та Харківської обласної ради. Ми захистимо кожний ваш голос.
З повагою до мешканців Пісочина
команда «ГО – «Альтернатива»»

svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Самопоміч, Альтернатива, об’єднання, громада, народ, підтримка, влада


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: