» » Жадоба влади

Жадоба владиТе, що Чорнобаї не уявляють себе в Пісочині інакше, як у владі, зрозуміло, вже, здається, кожному простому мешканцю нашого селища. Ну, як скажіть, можна ще пояснити, що після 30 років управління Чернобаєм-батьком, наступником намагаються зробити Чернобая-сина?! Ось уже і Пісочинська виборча комісія зареєструвала молодшого Чернобая кандидатом на селищного голову. При цьому останньому приписується неймовірна кількість заслуг перед селищем, хоча цей «благодєтель» тільки всередині літа звільнився з органів МВС і став заступником селищного голови (в сумнівний, між іншим, спосіб). При цьому зауважу – не головою, бо функції голови виконує секретар селищної ради, а не заступник.
Та з матеріалів інформаційного бюлетеня Пісочинської селищної ради випливає, що за два місяці роботи Чернобай-молодший, виявляється, зробив для Пісочина чи не більше, ніж його батько за 30 років. Просто «вундеркінд» якийсь. До речі, наша країна вже бачила схожих «вундеркіндів» від іншої сім’ї – Януковичів. Але ми всі знаємо їм ціну, бо правда рано чи пізно вилазить назовні. Після «діяльності» таких вундеркіндів – залишаються великі борги, дірки в бюджеті й карні справи.
Правда полягає в тому, що до недавнього часу Чернобая-батька поважала значна частина людей в Пісочині. І це правда. Але чи зрозуміють його прихильники спроби де-факто передати Пісочин у спадок? Сумніваюсь! А може, ще й з кріпаками разом на додачу?
НІ, впевнений, наші люди не такі дурні й на такі спроби не поведуться. Часи, як то кажуть, не ті. Думаю, у пісочинців буде інша реакція, щось типу: «Хорошего по чуть-чуть», «НАДО И ЧЕСТЬ ЗНАТЬ!».
Я, особисто, цілком їх підтримаю. Врешті, нехай і сім’я Чернобаїв трохи побуде ПРОСТИМИ мешканцями Пісочина та відчує себе в нашій шкурі. І це буде справедливо! Чи не так?
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Пісочин, міліція, активісти, люди, народ, влада


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: