» » Самі незахищені в країні - це її захисники.

Самі незахищені в країні - це її захисники.25 липня 2015 року в Донецькій області в м. Марїнка під час мінометного обстрілу загинув мешканець с.м.т. Пісочина, Харків.обл. – військовослужбовець ЗСУ Антон Хомань. Антон – патріот України, який після отримання повістки, не маючи військової освіти, не відмовився віддати шану Батьківщині та пішов служити до лав ЗСУ. Після проходження навчань, потрапив у зону АТО, де брав участь у бойових діях розвідником–кулеметником розвідувального взводу розвідувальної роти 28-ї бригади.

Самі незахищені в країні - це її захисники.

Підрозділ дислокувався в спостережному посту „лікарня” під Марінкою в Донецькій області, де знаходився Антон, звідки телефонував рідним і близьким та повідомляв про неодноразові артилерійські обстріли.

Самі незахищені в країні - це її захисники.Самі незахищені в країні - це її захисники.

На цей час родина отримала медичне свідоцтво №124 з наступним висновком: «Смерть настала внаслідок нещасного випадку поза виробництвом. Тупа травма голови з крововиливом під оболонку головного мозку» Із АКТу відомо, що свідки обставин загибелі Антона - Чегурко О.П. та Гадченко В.Г. близько 17:00 знаходились в одному з приміщень колишньої лікарні, де їх підрозділ виконує бойове завдання, але у витягу з наказу №151 від 20.07.2015 року вказано що смерть Антона не пов’язана з виконанням обов’язків військової служби.
Якесь специфічне виходить відношення у керівництва частини до захисників України?

Самі незахищені в країні - це її захисники.Самі незахищені в країні - це її захисники.

п.с. В розмові військові повідомили, якщо боєць не отримав осколочного поранення внаслідок артилерійського обстрілу, то це не вважається пораненням, або смертю при виконанні військового обов’язку в умовах бойових дій.

Самі незахищені в країні - це її захисники.Самі незахищені в країні - це її захисники.

Батьки Антона готують петицію до керівництва держави.
Свій військовий обов’язок боєць виконав - ціною власного ЖИТТЯ, але - це для генералів не ціна!
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Зона Ато, Україна, війна, боєць, Марїнка, Пісочин, Антон, воїн, захисник, герой


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: