» » В Пісочині пасажири залізниці цілий день знаходились під смертельною небезпекою

В Пісочині пасажири залізниці цілий день знаходились під смертельною небезпекоюЧерез бездіяльність Люботинського відділку міліції у Харківській області (керівник відділу Юрченко О.О.) цілий день 24 лютого 2016 року пасажири потягів, що рухались залізницею повз станцію «Рижов», розташовану поблизу Харкова, наражались на смертельну небезпеку.
О 9:00 приватний підприємець Олександр Волошко самостійно влаштувавши переїзд через залізничні колії розпочав завантаження залізничного баласту, що був у використанні, фронтальним навантажувачем на автомобілі КАМАЗ. Роботи відбувалися на міжколійному просторі поряд із залізничною зупинкою «Рижов».

В Пісочині пасажири залізниці цілий день знаходились під смертельною небезпекою

Люди, які працювали в зоні особливої небезпеки, не мають відношення до транспортних підрозділів Південної залізниці та, відповідно, не проходили інструктаж із техніки безпеки при роботі в зоні особливої небезпеки. При цьому водій навантажувача не про ходив інструктаж, як працювати під дротами високої напруги, а на місці робіт був відсутній сигналіст, який повинен попереджувати машиністів потягів та робітників про рух потягу.
Слід зауважити, що на цій ділянці залізниці жвавий рух потягів, серед яких швидкісні «Харків-Київ» «Київ-Харків».

В Пісочині пасажири залізниці цілий день знаходились під смертельною небезпекою

Активісти «ГО – «Альтернатива» особисто знайомі з приватним підприємцем Олександром Волошком, який був депутатом Пісочинської селищної ради минулого скликання. Про порушення та небезпеку, на яку наражаються пасажирські та грузові потяги було інформовано поліцію. На місце події прибув екіпаж поліції, якому була надана заява та пояснення від активістів. Працівники поліції запевнили, що роботи будуть припинені.
О 12:00 до активістів надійшла інформація від пісочинців про те, що роботи підприємцем О. Волошко продовжуються. При повторному зверненні до поліції черговий Люботинського ВМ пояснив, що у О. Волошка є якась накладна, але не зміг пояснити, чи існує договір між Південною залізницею та О. Волошко й чому люди, які не мають відповідних інструктажів, самовільно виконують роботу в міжколійному просторі.
О 13:00 активісти зателефонували до управляння Південної залізниці. Відповідальна особа управління залізниці на ім’я Микола Борисович пояснив, що ні про який договір йому не відомо, а роботи біля залізниці виконує Пісочинська селищна рада.

В Пісочині пасажири залізниці цілий день знаходились під смертельною небезпекою

У цей час на залізничній зупинці «Рижов» працювала білетний касир, яка продає квитки безпосередньо на платформі, а вищезгадані роботи відбувалися поряд із зупинкою в полі зору касира.
Не з’ясованим залишилось те, чому Пісочинська селищна рада проводить роботи з благоустрою в міжколійному просторі в зоні особливої відповідальності залізниці?

В Пісочині пасажири залізниці цілий день знаходились під смертельною небезпекою

Цікавим є і те, що вже де-кілька років бувший у використанні залізничний баласт купує у підприємця Пісочинська селищна рада.
Про вищезгадані події активісти «ГО – «Альтернатива» повідомили на гарячу лінію уряду України.
Із вищевикладеного зрозуміло, що безпекою на залізничному транспорті не переймаються ні міліція, ні головне управління на Південній залізниці. Залишається надія на те, що приватний підприємець О. Волошко не почне знімати залізничні рейки та шпали, бо управи на нього в Українській державі не має.
25.02.2016 за вищезазначеними подіями підготовлено та відправлено скаргу в міністерство внутрішніх справ України та керівникові Харківської ОДА.
Павло Нетеса


Попередні матеріали за посиланням http://alternatyva-pisochyn.com.ua/327-a-teper-i-zaliznicya.htmlsvadebnet.ruknig5.ru

Теги: #Харків #Пісочин #Рижов #залізниця #люди #небезпека


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: