» » ПРЯМИЙ ДІАЛОГ ІЗ ВЛАДОЮ

ПРЯМИЙ ДІАЛОГ ІЗ ВЛАДОЮ15.03.2011 відбулося засідання виїзного адміністративно-господарського активу Харківської райдержадміністрації в сел. Пісочин. Головував на засіданні – Збукар Віталій Павлович, голова Харківської районної державної адміністрації. Формат засідання передбачав прямий діалог між представниками райдержадміністрації та селищним головою з приводу різноманітних питань: наповнення бюджету, виконання бюджету, екології, будівництва, соціального розвитку селища, освіти та багатьох інших. Також кожен із присутніх мав можливість особисто поставити запитання селищному голові, або будь-кому з представників Харківської РДА, та отримати можливість оперативного вирішення свого питання.
Під час виїзного засідання адміністративно-господарського активу Харківської РДА голові Пісочинської селищної ради Чернобаю О.В. було задано багато запитань як від представників райдержадміністрації так і від мешканців селища.
Пропонуємо відповіді, які прозвучали на питання, що найбільше хвилюють громаду Пісочина:

Коли чекати на будівництво прибудови до дитсадка «Теремок» на м-ні «Мобіль»?
Харківська РДА пообіцяла допомогти грошима з бюджету району, а селищний голова пообіцяв розробити проект та передбачити кошти у бюджеті селища. На цей час черга в дитсадок складає 370 дітей.

Коли чекати на будівництво нової школи на м-ні «Мобіль»?
Селищний голова доповів, що проект вже розроблено, потрібну документацію буде затверджено упродовж 3-х місяців. Голова Харківської районної державної адміністрації Збукар В.П. пообіцяв допомогу в отриманні коштів із держбюджету на будівництво школи в розмірі 16 млн. грн.

Коли і де планується будівництво нового дитсадка на м-ні «Надія»?
У зв’язку з тим, що стара будівля дитсадка на м-ні «Надія» перейшла на баланс селища лише 2 роки тому, влада селища нічого не могла вдіяти з цим приміщенням. Зараз селищний голова повідомив, що веде перемовини з Курязьким ДБК про можливість побудови на місці старого дитсадка багатоповерхівки, з тією умовою, що перший поверх буде віддано під дитсадок.

Коли запрацює амбулаторія на м-ні «Мобіль»?
У зв’язку з тим, що при відкритті амбулаторії не були враховані санітарні норми, зараз іде перебудова й розширення амбулаторії. Для цього виділена додатково прилегла до амбулаторії 2-кімнатна квартира та організується окремий вхід. Селищний голова пообіцяв, що амбулаторія запрацює 9 травня 2011 року.

Коли планується ремонт дорожнього покриття по пров. Комарова, 9 та біля сцени на м-ні «Мобіль»?
Голова селища пообіцяв розпочати ремонт по пров. Комарова упродовж місяця, як тільки стабілізуються погодні умови. Щодо ремонту біля сцени, то ремонт дороги там можна буде розпочати тільки після того, як буде остаточно відремонтовано аварійну ділянку тепломережі.

Чи буде розпочато будівництво багатоповерхівки по вул. Некрасова у Рижовському парку?
Селищний голова відповів, що на сесії Пісочинської селищної ради було прийнято рішення про проведення громадських слухань з цього питання, і як вирішить громада, так і буде. Дата проведення громадських слухань ще не визначена, а кого турбує питання, коли вони відбудуться, селищний голова порадив звертатися до забудовника – Курязького ДБК. Сподіваємося ця інформація буде корисною пісочинцям. Усім зацікавленим повідомляємо, що через півроку планується на ступне виїзне засідання адміністративно-господарського активу райдержадміністрації. Такі заходи тепер будуть проводитися двічі на рік, тож маємо гарну нагоду відкрито поспілкуватися з представниками влади та отримати відповіді на запитання, а можливо й вирішення деяких проблем. А щоб не чекати півроку, то краще залишайте свої запитання або пропозиції нам на нашому сайті http://pisochin.at.ua або вконтакті
Костецький Артем

svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Альтернатива, Пісочин, Пісочинська селищна рада, народ, суспільство, Харківська область, бюджет, деньги, власть


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: