» » На Харківщині компанія московського олігарха відбирає земельні ділянки у чорнобильців-інвалідів

На Харківщині компанія московського олігарха відбирає земельні ділянки у чорнобильців-інвалідівНа Харківщині компанія московського олігарха відбирає земельні ділянки у чорнобильців-інвалідів


Кожна людина, яка оформлювала своє майно у власність, знає, що це довготривала та кропітка процедура, що потребує значної кількості часу. Іноді в людей йде на це рік, а іноді 3 роки і більше. Але в нашому випадку люди не можуть дооформити свою землю вже більше 8 років. Проблема полягає в тому, що, згідно аргументації Державного земельного кадастру, в садівників із садового товариства "Чорнобилець" межі земельних ділянок перетинаються з компанією ТОВ "УКРСКЛАДБУД-ЦЕНТР", яка, на нашу думку, незаконно привласнила частину дачних ділянок садового товариства.

На Харківщині компанія московського олігарха відбирає земельні ділянки у чорнобильців-інвалідів

Незрозуміло, яке відношення має ця компанія до земельних ділянок чорнобильців, які отримали свою землю ще в далекому 1992 році, після чого побудували собі будиночки та регулярно обробляють свою землю, яка їх годує. Більш того, їм і не відомо, звідки в цієї компанії документи на сусідню ділянку, адже вона належала місцевому фермеру, який управно й регулярно обробляв її, поки не з'явилися нові господарі.

Нагадаємо, як усе відбувалося.

У 2006 році, коли на територію садового товариства "Чорнобилець" вантажними самосвалами почали завозити сміття та скидати на території ділянок садівників, люди викликали міліцію та зупинили таке свавілля. Пізніше в садівників почали зникати їх літні металеві будинки. З цього приводу вони, бачачи пасивну реакцію міліції, провели самі розслідування й встановили злочинця, передавши всі данні до міліції. Ці факти зафіксовані в правоохоронних органах.

На Харківщині компанія московського олігарха відбирає земельні ділянки у чорнобильців-інвалідів

Як з'ясувалося пізніше, голова райдержадміністрації Харківського району Харківської області Бакуменко Володимир Борисович підписав розпорядження №1352 від 6 липня 2007 року, чим виніс вирок людям, яким ця земля фактично належала. Передавши її тим, хто не мав жодного відношення до цієї земельної ділянки.

На Харківщині компанія московського олігарха відбирає земельні ділянки у чорнобильців-інвалідівНа Харківщині компанія московського олігарха відбирає земельні ділянки у чорнобильців-інвалідів

Серед щасливчиків, які отримали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства виявилися: Ясько О.А., Ясько О.І., Григоренко О.С., Коздерко В.О., Красов С.С., Дьяченко М.В., Бичкова О.І., Беденко С.О., Лантух P.M., Гузій А.О., Щербак О.О., Моргун О.В., Моргун В.О., Коздерко О.В., Гнатишев О.Ф., Романенко І.В., Макарова Л.М., Бочков А.В., Сердюкова І.І., Акулов С.М., Лебедєва Д.С., Бічева Ю.О., Касьянова І.Ю., Бічева Я.О., Макаренко Я.Б., Распопов Ю.С., Беденко А.С., Макаренко С.Б., Ясько І.І., Бічева Н.П., Андрєєва В.М., Андрєєв А.Г.

Але надавши дозвіл, ніхто не спромігся перевірити, чи належить комусь ця земля. А цю землю (загальна площа 11,30 га) чорнобильці-інваліди із своїми родинами обробляють вже з 1992 року. Ділянку, розділену по 12 соток для організації садового товариства членам Пісочинського відділення «Союз Чорнобиль», видав виконавчий комітет Харківського району. На ділянку в безкоштовне й безстрокове постійне користування був виданий Державний акт серія Б № 073096.Найцікавіше, що вже 1 серпня 2007 року голова райдержадміністрації Харківського району Харківської області Бакуменко Володимир Борисович підписав розпорядження №1588, яким передав у власність земельні ділянки людям, які не мали жодного відношення до обробки цих ділянок.

На Харківщині компанія московського олігарха відбирає земельні ділянки у чорнобильців-інвалідів

Дивує швидкість оформлення документації, адже документи пройшли всі інстанції за два тижні! Диво та й годі! Але все стає на свої місця, коли звертаєш увагу в список підписантів.

На Харківщині компанія московського олігарха відбирає земельні ділянки у чорнобильців-інвалідів

Ми вирішили дізнатися, що це за фірма ТОВ "УКРСКЛАДБУД-ЦЕНТР", яка має колосальний вплив на державні та правоохоронні органи влади й оформлює собі земельну ділянку. З'ясувалося наступне: товариство з обмеженою відповідальністю зареєстроване 18.12.2007 року Харківським міським управлінням юстиції, ідентифікаційний код органу: 21680000, знаходиться за адресою: місто Харків, вул. Наріманова, будинок 1 А, офіс 14; із початку заснування організації постійно міняє місце перебування та керівників. Відвідавши декілька офісів компанії, нікого там не зустріли. Більше того, сусіди повідомили, що одна людина навідується тільки один раз на місяць, щоб розрахуватись за аренду приміщення. Якщо звернути увагу на дату заснування організації, стає зрозуміло, що створена ця компанія під окрему махінацію з оборотом землі.

Цікавий факт: у переліку засновників є ТОВ "УКРСКЛАДБУД-СХІД", зареєстроване в м.Київ, вул. Саксаганського, будинок 26/26; керівник та засновник Ваврикович Володимир Мирославич.

До речі, він є засновником наступних організацій:
ТОВ "КИЇВ ПРОЕКТ" (35532936, 01601, м.Київ, вул. Мечникова, будинок 2, ПОВЕРХ 12; засновник ГРЕНВОРТ ТРЕЙДЕРЗ, Б.В.О.);
ТОВ "АРКОНА БУД" (33147105, 03038, м.Київ, вул Миколи Грінченка, будинок 4-Б, бенефіціар Ігор Ліншиц);
ТОВ "БУДСИСТЕМ" (32774249, 03038, м.Київ, вул Миколи Грінченка, будинок 4-Б, бенефіціар Ігор Ліншиц);
ТОВ "ДЕЛІН ДЕВЕЛОПМЕНТ" (33742360, 01033, м.Київ, вул. Саксаганського, будинок 26/26, бенефіціар Ігор Ліншиц);
ТОВ "УКРСКЛАДСХІД" (бенефіціар Ігор Ліншиц);
ТОВ "УКРСКЛАДЦЕНТР" (бенефіціар Ігор Ліншиц);
ТОВ "УКРСКЛАДБУД" (35133712, 01033, м.Київ, вул. Саксаганського, будинок 26/26, бенефіціар Ігор Ліншиц);
Ви звернули увагу що поєднує всі ці компанії? Саме так, ці компанії поєднує одна людина - це Ліншиц Ігор (бенефіціар), який зареєстрований за адресою: 29315586, ІЗРАЇЛЬ, КВАРТИРА 21, ЗА ПАЛАС ГРІН, ЛОНДОН, W84TR. Він є засновником девелоперської компанії "Delin Capital Asset Management (DCAM)", розташованої за адресою: First Floor, 16 Maddox Street, London, W1S 1PH.

На Харківщині компанія московського олігарха відбирає земельні ділянки у чорнобильців-інвалідів

Уся ця інформація взята з британського реєстру компаній - Ігор Ліншиц - російський олігарх, який зареєстрував свої компанії по всьому світу, а мешкає у Москві.
Фактично відбулося рейдерське захоплення землі. Більш того, в частини чорнобильців є кадастрові номери на власні ділянки, але це не зупиняє керівництво ТОВ "УКРСКЛАДБУД-ЦЕНТР" виставляти перепони у вигляді домовленостей із державними структурами для перешкоджання в оформленні документації. У зв'язку з цим на загальних зборах було прийнято рішення, повідомити про факти махінацій із землею усі країни світу, де працює або має нерухомість бізнесмен Ігор Ліншиц.
Артем Фисун
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Чорнобильці, інваліди, суд, земля, народ


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: