» » ВОЛОШКА В ГАБАРИТІ

ВОЛОШКА В ГАБАРИТІВОЛОШКА В ГАБАРИТІ

Події, що відбулися 24 лютого 2016 р. біля залізничної зупинки «Рижов» (Пісочин) у мене особисто викликали сумніви щодо безпеки пасажирів на залізниці. Близько 9:00 в міжколійному просторі колій Золочів-Харків-Золочів та Люботин-Харків я помітив, що на залізничній колії проводяться роботи з завантаження залізничного щебеню, що був у використанні. Ці роботи проводив ФО-П Волошко Олександр, колишній депутат Пісочинської с/р, якого я знаю особисто. Облаштувавши тимчасовий переїзд для КАМАЗів, на колії Золочів-Харків-Золочів у міжколійному просторі працював фронтальний навантажувач, який по черзі навантажував два КАМАЗи. Роботи проводилися, як кажуть залізничники, «в габариті», цей термін свідчить про те, що така робота не виключає контакту з рухомим складом залізниці, тож дії Волошка Олександра та його підлеглих могли спричинити залізничну аварію.
Я упевнений, що ніхто з людей, які працювали в міжколійному просторі, ніякого інструктажу не отримували. А в цей самий час по колії Люботин-Харків відбувався інтенсивний рух як вантажних потягів, так і пасажирських, серед яких і швидкісні Інтерсіті. Навіть неспеціалісту зрозуміло, що ФО-П Волошко не має права виконувати такі роботи. Я повідомив поліцію – й невдовзі екіпаж поліції прибув на місце робіт. Я був впевнений, що поліція перевірить усі необхідні дозволи й зупинить проведення цих робіт. Але через деякий час мені повідомили, що небезпечні роботи продовжуються й після втручання поліції. У зв’язку з цим я повідомив про проведення небезпечних робіт черговому Люботинського відділу поліції, керівництву Південної залізниці та на гарячу лінію уряду. Крім того, написав декілька скарг до Міністерства інфраструктури та Міністерства внутрішніх справ України.

ВОЛОШКА В ГАБАРИТІ

14 березня 2016 р. я був запрошений керівником Південної залізниці Уманцем М.Г. на зустріч в управління залізниці. На зустрічі разом зі мною був присутнім також депутат Харківської обласної ради В. Кисіль та журналіст Харківського громадського форуму. Під час зустрічі з керівництвом залізниці (в кабінеті було присутні 14 керівників різних структурних підрозділів) мене почали переконувати в тому, що вищезгаданих робіт не було, а договір між ФО-П Волошко та Південною залізницею скінчився 31 грудня 2015 р. Загалом зустрічі породила суцільні протиріччя між моїми свідченнями та аргументами керівників Південної залізниці. Цікавим є те, що 24 лютого 2016 р. Волошко О. надав представнику поліції накладну на завантаження щебеню. Саме ця накладна «подіяла» на працівників поліції, як індульгенція, хоча я не виключаю, що мова йде тільки про накладну. З’ясувалося, що позиція управління Південної залізниці, представників Національної поліції та ФО-П Волошко різняться. Кожна з організацій щось приховує, в зв’язку з чим я написав додаткову заяву в управління Південної залізниці, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство інфраструктури, Харківську міжрайонну прокуратуру та Харківську ОДА.
На своє звернення до Харківської обласної державної адміністрації (03-34/н-390 від 18.03.2016) я отримав поверхову відповідь. А відповіді з Головного управління поліції в Харківській області, з Міністерства інфраструктури я так і не отримав, а Харківська місцева прокуратура вважає, що надана мною інформація «...не є повідомленням про злочин, оскільки не містить достатніх даних про вчинення кримінального правопорушення» (лист No 04-48-195-10 від 31.03.2016).
Із усього зазначеного вище витікає, що громадянин, який був присутній при скоєнні злочину, повинен самостійно затримати злодія, допитати його, скласти протокол, зняти відбитки пальців, перевірити злочинця в базі даних МВС, провести досудове розслідування та доправити правопорушника до зали суду... Але не факт, що в суді не зустрінуться такі ж ліниві та безвідповідальні працівники, як у Люботинському відділі поліції та в Харківській місцевій прокуратурі No6.
За таких обставин ФО-П Волошко може не хвилюватися, а хвилюватися повинні пасажири залізниці, які наражаються на постійну небезпеку, бо таких «волошок» багато, а органи правопорядку не бажають виконувати свої обов’язки.
Павло Нетеса
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Волошко, земля, пісок, щебінь, вор


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: