» » АНАЛІЗ АНКЕТУВАННЯ З ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМ М. МЕРЕФИ

АНАЛІЗ АНКЕТУВАННЯ З ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМ М. МЕРЕФИУ рамках проекту «Впливаємо на владу разом» у м. Мерефа Харківського району Харківської області було проведено анкетування місцевих мешканців та учасників тренінгу для визначення основних проблем міста. Анкетування проводилось серед жінок та чоловіків різних вікових груп у м. Мерефа. Опитування показало, що головною проблемою м. Мерефа є електропостачання, якістю якого незадоволені 50% від загальної кількості опитаних: скаржилися на перебої в подачі електроенергії та низьку напругу. Багато скарг надійшло також і на відсутність вуличного освітлення, у зв’язку з чим майже 25% мереф’ян висловили побоювання за особисту безпеку. 37,5% опитаних вказали на низьку якість доріг у м. Мерефа – ця проблема посіла друге місце серед проблем: мешканці зазначали, що більша частина вулиць м. Мерефа взагалі не мають дорожнього покриття, тож розмовляти про їхню якість взагалі не видається можливим. Неякісне медичне обслуговування турбує мешканців в однаковій мірі з екологічними проблемами, що посідають у рейтингу проблем, визначених мешканцями, четверте й п’яте місце відповідно. Молоді батьки, висловили занепокоєння відсутністю дитячих місць у дитсадках. Крім того, чимало висловлювань було й щодо відсутності дозвілля молоді, що зумовлює високу гостроту проблем, пов’язаних із наркоманією та алкоголізмом. Під час проведення анкетування місцевим мешканцям було запропоновано долучитися до вирішення проблем м. Мерефа.

АНАЛІЗ АНКЕТУВАННЯ З ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМ М. МЕРЕФИ
Аналіз відповідей показав, що 85% відсотків мешканців Мерефи мають активну життєву позицію й готові долучитися тим чи іншим способом до вирішення проблем міста. Виявилося, що 30% мешканців готові вийти на пікет, щоб привернути увагу влади для вирішення нагальних питань міста, а 25% готові написати звернення до органів влади та збирати підписи для вирішення проблем. 5% мешканців готові долучитися до вирішення проблеми, поставивши підписи під зверненням до органів влади. Опитування показало, що 80% мешканців м. Мерефа незадоволені нинішньою місцевою владою.
Станіслав Шапарь
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Мерефа, проблеми, люди, влада, благоустрій


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: