» » ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВИ

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВИДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВИ

У серпні 2016 року «Громадянське об’єднання – «Альтернатива»» святкує свій восьмий День Народження. Зараз вже важко уявити суспільне життя сел. Пісочин без організації, яка так органічно й природньо взялася до вирішення проблем пісочинської громади.

Організація виникла завдяки ідеям та зусиллям засновників: Віктора Кисіля, Олега Дубровіна, Юрія Мережка, Володимира Щеголева, Олександра Куріла, Станіслава Шапаря, Вадима Мілушкіна, які вирішили боротися з суспільними хворобами українців, почавши з сел. Пісочин.
8 серпня 2013 р. Харківське районне управління юстиції прийняло рішення про реєстрацію громадської організації «Громадянське об’єднання – «Альтернатива»» (Наказ № 76/4 від 08.08.2013).

За цей час організація підняла чимало важливих проблем сел. Пісочин та Харківської області, що спільними зусиллями громадських активістів, органів місцевого самоврядування та державної влади були вирішені.
Одним із найбільших досягнень організації є збереження урочища «Рижовський парк» від вирубки. Ініціатором знищення парку з подальшою його забудовою був колишній голова Пісочинської селищної ради Олександр Чернобай. При цьому особливої подяки за збереження парку заслуговують Валентина Харченко та Павло Нетеса.

Завдяки активній позиції депутатів-представників «ГО–«Альтернатива»» за рахунок бюджету Пісочина вирішено проблему неякісної роботи світлофорів. Під тиском громадських активістів було проведено ремонти в під’їздах багатоквартирних будинків, поліпшено спортивну інфраструктуру селища та проведено асфальтування вулиць Пісочина.

Через участь у роботі «ГО–«Альтернатива»» пройшли десятки активістів, які отримали досвід громадської діяльності – правові, екологічні та соціальні знання, досвід в організації та проведенні масових заходів. Із появою «ГО–«Альтернатива»» мешканці Пісочина отримали щорічний культурно-спортивний захід для всієї родини «Велодень в Пісочині», екологічні суботники та інші заходи. Третій рік поспіль відбувається благодійний турнір з міні-футболу, кошти від якого йдуть на підтримку Пісочинської дитячої консультації.

Загалом за час свого існування «ГО–«Альтернатива»» провела більше 500 зустрічей із мешканцями Пісочина, вирішуючи різноманітні проблеми й питання. Інколи для розв’язання найболючіших питань потрібно було витратити два роки чи й більше. Крім того, необхідно було звертатися до різних державних інституцій, залучати різноманітні ресурси: гроші, час, фахівців та експертів. Подекуди, щоб вирішити проблему, доводилося залучати не тільки власні ресурси, але й звертатися до ЗМІ: регіональних, українських та світових. Також для вирішення нагальних проблем доводилося переймати якісний практичний досвід інших країн.
Впливаючи на органи місцевого самоврядування вдалося досягти цільового використання бюджетних коштів, що позначилося на інфраструктурі сел. Пісочин, умовах життя.

Представиники «ГО– «Альтернатива»» залучені до роботи органів місцевого самоврядування як депутати різних рівнів Віктор Кисіль (депутат Харківської обласної ради), Артем Фисун (депутат Харківської районної ради), Артем Костецький (депутат Харківської районної ради), Дмитро Курило (депутат Харківської районної ради), Олександр Тищенко (депутат Пісочинської селищної ради), Людмила Кісєльова (депутат Пісочинської селищної ради).
Активну участь у діяльності громадської організації беруть Людмила Ганська, Марія Сазонова, Ірина Диковська, Ірина Тарасенко, Наталія Левіна, Роман Барановський, Анатолій Мотчаний та ін. Від молоді не відстають, а подекуди й дають фору, Павло Нетеса, Валентина Харченко, Олексій Гончаренко, які мають активну громадську позицію.

Останнім часом на прикладі діяльності «ГО–«Альтернатива»» вдалося долучити до громадської роботи місцевих активістів із інших населених пунктів – Дергачів, Мерефи, Солоницівки, Люботина, Високого, Бабаїв, Коротича.
Створення громадського середовища сприятиме якісному й ефективному розвитку нашої країни.
Отже, символічно, що День народження «ГО–«Альтернатива»» припадає на день пам’яті святого Пантелеймона-цілителя. Так як святий лікував хворих, так і діяльність громадської організації зосереджена на боротьбі з сучасною хворобою України – корупцією, безвідповідальністю, нехлюйством та іншими хворобами посттоталітарного суспільства.
Якщо ви розділяєте наші погляди та підтримуєте позитивні зміни в нашій країні приєднуйтесь до нашої діяльності.

КОНТАКТИ «ГО–«АЛЬТЕРНАТИВА»»
(099) 288-50-78, (068) 076-00-45
Помічник депутата Харківської обласної ради Станіслав Шапарь (095) 191-17-33;
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова (099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради Віктор Кисіль (050) 956-18-08.
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Альтернатива, Пісочин, громада, народ, люди, влада, життя, умови, благоустрій, вплив, громада


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: