» » ПІСОЧИНЦІВ ПОДІЛИЛИ!

ПІСОЧИНЦІВ ПОДІЛИЛИ!15 вересня 2016 року відбулася Х сесія VII cкликання Харківської районної ради. Під час розгляду питання про присвоєння звання «почесний громадянин Харківського району» заступник голови Харківської районної ради Олег Казаков повідомив присутнім депутатам та гостям сесії про існування «настоящих песочинцев» і навіть запропонував «настоящим песочинцам» піднятися з крісел.Це дещо здивувало присутніх у залі, оскільки про такий поділ громадян на минулих сесіях Харківської районної ради інформації не було. А за якими критеріями відбувся поділ на «настоящих» і «ненастоящих», можна тільки пофантазувати. Нам не відомо, чи впливало на «настоящество» місце народження, національність чи мова спілкування? Чи, можливо, колишня приналежність до «Партії регіонів» самого Казакова впливає на визнання «настоящим», оскільки вихваляв він свого товариша, колишнього регіонала Олега Новікова за його діяльність. Хоча, з моєї точки зору, робота Новікова є антидержавницькою та псевдопатріотичною.
Цікаво, чи складені вже списки «настоящих песочинцев»?
Якщо про «настоящих песочинцев» хоч щось зрозуміло, то що робити «ненастоящим песочинцам»? Чи, може, запропонує нашити їм на одяг розпізнавальні знаки, чи то, взагалі, виділяти для їх проживання якесь гетто? Чи, можливо, за старою радянською схемою «ненастоящих песочинцев» оголосять ворогами народу та вишлють у Сибір?

ПІСОЧИНЦІВ ПОДІЛИЛИ!
Фото з сайту http://khrada.gov.ua

Хоча Казаков порушив вимоги ст. 24 та ряду інших статей Конституції України, голова районної ради Максим Литвиненко зауваження йому не зробив. Очевидно, з твердженнями Казакова погодився й голова Харківської РДА Юрій Раїна, який теж був присутній на сесії райради. Тож нагадуємо, що ст. 24 Конституції України гарантує, що ніхто не може мати привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, а відповідно до ст. 34 кожному громадянину України гарантується право на свободу думки і слова та на вільне вираження своїх поглядів і переконань.
«ГО-«Альтернатива» готує звернення до голови РДА Юрія Раїни та голови райради Максима Литвиненка з проханням пояснити, коли відбувся поділ пісочинців на «настоящих» і «не настоящих», а також повідомити про наявність списків «настоящих» та «ненастоящих» громадян інших населених пунктів Харківського району.
Також нас цікавить питання, як такий вислів Казакова співпадає із законами та Конституцією України.
Шановні пісочинці!
Якщо Ви бажаєте встановити, до якої групи пісочинців Вас віднесли в Харківській районній раді, ми надаємо Вам можливість з’ясувати в людини, яка з цього питання «понятіє імєєт», Олега Казакова за тел. 777-20-85. Заступник голови Харківської районної ради

Павло Нетеса
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Харківський район, новини, рада


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: