» » ОЛЕГ БЕРЕЗЮК В ПІСОЧИНІ

ОЛЕГ БЕРЕЗЮК В ПІСОЧИНІ21-23 серпня на Харківщині з робочим візитом був голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді України, народний депутат Олег Березюк.

ОЛЕГ БЕРЕЗЮК В ПІСОЧИНІ

21 серпня 2016 р. за запрошенням депутата Харківської обласної ради Віктора Кисіля на м-нах «Мобіль» та «Надія» в Пісочині відбулися зустрічі із народними депутатами Олегом Березюком та Романом Семенухою. Під час зустрічей обговорювалися найгарячіші питання: високі комунальні тарифи та низькі зарплати, низький рівень соціального захисту, дорогі ліки, проблеми об’єднання громад, складнощі створення ОСББ та перспективи розвитку інфраструктури Пісочина. На запрошення селищного голови Олег Березюк відвідав Пісочинський стаціонар, де ознайомився з умовами лікування хворих.

ОЛЕГ БЕРЕЗЮК В ПІСОЧИНІ

Серед більше, ніж 80 присутніх, на зустрічах були місцеві активісти, депутати Пісочинської та Солоницівської селищних рад, Дергачівської та Харківської районних рад, Харківської міської та обласної рад. Порадували пісочинці, які прийшли на зустрічі, засвідчивши, що їм небайдуже власне життя й доля сел. Пісочин. Під час зустрічі на м-ні «Мобіль» прозвучала чудова фраза, адресована Олегу Березюку, «Дякуємо, що вперше побачили живого депутата»! Гаряча, дискутивна й вельми продуктивна зустріч відбулася на м-ні «Надія», де присутні підняли питання проблем із гарячим водопостачанням, електропостачанням та браком місць у дитсадках, як і наявності самих дитсадків. За результатами зустрічі підготовлено декілька депутатських звернень, про результати розгляду яких ми поінформуємо громаду селища пізніше.
Марія Сазонова
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: люди, народ, влада, Пісочин


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: