» » НАУКОВІ ПІКНІКИ В ДЕРГАЧАХ ТА ПІСОЧИНІ

НАУКОВІ ПІКНІКИ В ДЕРГАЧАХ ТА ПІСОЧИНІ24 вересня в Пісочині, а 25 вересня в Дергачах на території місцевих шкіл "ГО-"Альтернатива" та "Деркачівська альтернатива" спільно з громадською організацією «Центр розвитку громад» (програмний директор Артем Коновалов) було проведено "Наукові пікніки". "Наукові пікніки" - це проект, який мандрує Східною Україною з метою підвищення інтересу місцевих школярів до науки. Одним із завдань заходу є демонстрація педагогічним колективам нових методів, якими можна користуватися в навчальному процесі.

НАУКОВІ ПІКНІКИ В ДЕРГАЧАХ ТА ПІСОЧИНІ

Фото: Марія Сазонова

На подвір'ї місцевих шкіл, прихопивши із собою реактиви, лабораторний посуд і обладнання команди-учасники "Наукових пікніків" запропонували досліди з оптичними ілюзіями. Продемонстрували роботу з аптекарським приладдям, показали як виготовляти крем для рук, порошки, саше та влаштували фармацевтичну вікторину. Також, у дітей була можливість поекспериментувати і у хімічних дослідах: перевіряли якість продуктів харчування та напоїв, виготовляли чорнила та проводили біохімічні досліди. Провели майстер-класи з першої долікарської допомоги, користування джгутами різних конфігурацій та кітами першої медичної допомоги.

НАУКОВІ ПІКНІКИ В ДЕРГАЧАХ ТА ПІСОЧИНІ

Фото: Марія Сазонова

Була можливість і допомогти військовим ЗСУ. Для захисників діти прикрашали пряники, виготовляли обереги-мотанки та навчились плести тактичні браслети. Найбільше старшокласників зацікавив правовий лабіринт, юридичний пікнік, юридична показуха та судова модель. Учасники "Правового лабірінту" вирішували правовий конфлікт шляхом проходження модельованого лабіринту виконуючи завдання, які допомагали просуватись до виходу. На "Юридичному пікніку" учасники обрали одну із найцікавіших тем та поспілкуватись із фахівцем у неформальній обстановці. Учасники "Юридичної показухи" шляхом жеребкування обрали юридичний термін та пояснювали його значення малюнком. Досвідченні правники не втратили можливості та зімітували судовий процес одягнувши мантію і виступивши у ролі судді.

НАУКОВІ ПІКНІКИ В ДЕРГАЧАХ ТА ПІСОЧИНІ

Фото: Марія Сазонова

Під час показового судового засідання вирішували правові спори між двома сперечаючимися сторонами. Після якого суддя виносив рішення обґрунтовувавши його.
Знайома школярам команда проекту «EcoLanding» презентувала дітлахам майстерню з переробки пластмаси та провели вікторину із властивостей ТПВ. Також діти пускали блискавки з котушок Тесла і качера Бровіна, а наймолодші проявляли свою зацікавленість у грі, досліджуючи творчість Григорія Сковороди. У Пісочині захід у колегіумі упродовж трьох годин відвідали близько 300 дітей. Трохи менша кількість дітей були присутні в Дергачах.

«Наука і діти - це наше майбутнє. Популяризація науки серед дітей це інвестиції в майбутнє нашої країни. Такі передові країни, як Великобританія, Китай, США та Японія вже давно визначили науку одним із найпріоритетніших напрямків розвитку своїх країн, тому вони сьогодні і знаходяться на передових місцях світу. Нові розробки виводять на новий рівень технологічний прогрес, що в свою чергу, стимулює появу нових продуктів і відповідно призводить до створення високооплачуваних робочих місць і високих стандартів життя. Приємно бачити такі громадські організації як «Центр розвитку громад», які беруть ініціативу у свої руки та популяризують науку серед дітей. «ГО–«Альтернатива»» завжди з радістю підтримує такі ініціативі та сприяє їх поширенню. Дякуємо усій команді Наукових пікніків та всім хто долучився до проведення цього заходу» - Артем Фисун представник «ГО–«Альтернатива»».

Анатолій Мотчаний
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Новини, Пісочин, Альтернатива


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: