» » ЗВІТ ДЕПУТАТА ВІКТОРА КИСЕЛЯ

ЗВІТ ДЕПУТАТА ВІКТОРА КИСЕЛЯЗВІТ ДЕПУТАТА ВІКТОРА КИСЕЛЯ


ЗВІТ
Киселя Віктора Васильовича, депутата Харківської обласної ради VII скликання (ПП «Об’єднання «САМОПОМІЧ»)
за рік виконання депутатських повноважень


Я, Кисіль Віктор Васильович, був обраний депутатом Харківської обласної ради 25 жовтня 2015 р. Член фракції «Об’єднання «САМОПОМІЧ», член постійної комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. За звітний період узяв участь у семи сесіях Харківської обласної ради та семи засіданнях комісії з питань розвитку місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою. Також брав участь у роботі Харківської та Дергачівської районних рад, Солоницівської, Бабаївської та Покотилівської селищних рад, неодноразово проводив консультації з депутатами та головою Пісочинської селищної ради щодо вирішення проблем селища, встановлено постійний контакт із керівниками освітніх та медичних закладів Пісочина. Організовано співпрацю з мешканцями сел. Пісочин, які створили ОСББ. Внесено на розгляд сесії Харківської обласної ради один проект рішення. Виступив шість разів із заявами, зверненнями та пропозиціями на сесії Харківської обласної ради, також виступав із пропозиціями на сесіях Харківської та Дергачівської районних рад, Солоницівської селищної ради.
Відповідно до графіку особисто чи спільно з помічниками проводжу прийом громадян у населених пунктах Харківського та Дергачівського районів.
Загалом проведено близько 90 зустрічей із мешканцями Харківської області. Організував 21 серпня 2016 р. зустріч мешканців сел. Пісочин, м. Мерефа та м. Дергачі із головою фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Верховній Раді України, народним депутатом Олегом Березюком і депутатом Верховної Ради України Романом Семенухою. Періодично беру участь у консультаціях із представниками міжнародних організацій на предмет отримання грантових коштів для вирішення нагальних потреб громадян України щодо розвитку інфраструктури, освіти та медицини.
За рік депутатських повноважень було підготовлено близько 250 депутатських звернень до керівників органів державної влади, місцевого самоврядування, депутатів Верховної Ради України, прокуратури, національної поліції, Служби безпеки України та ін.
Пріоритетними напрямками своєї депутатської діяльності визначив сферу освіти, зокрема, контроль якості та вартості продуктів харчування, що постачаються в освітні заклади м. Харкова та області. За результатами вивчення цього питання та звернення до Державної фінансової інспекції в Харківській області були встановлені численні порушення, допущені управліннями та відділами освіти м. Харкова та Харківського району. Унаслідок цього органи прокуратури відкрили три кримінальних провадження щодо можливих порушень в Харківському районі, Київському та Московському районах м. Харків.
У зв’язку з цим підприємець, який із порушенням закону уклав договір на постачання ковбасних виробів із відділом освіти Харківського району, звернувся до з позовною заявою до Харківського районного суду, звинувачуючи мене в тому, що я підриваю його «ділову репутацію». На моє переконання, здоров’я дітей набагато важливіше, ніж чиясь сумнівна «ділова репутація».
На жаль, не вдалося домогтися повного забезпечення підручниками учнів 4 та 7 класів, оскільки обласні органи державної влади та місцевого самоврядування не можуть забезпечити фінансування своєї частини (50%) закупівлі підручників.
Також регулярно провожу контроль прозорості реалізації конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє» Харківської обласної ради. У поточному році в межах конкурсу реалізується більше 400 міні-проектів на загальну суму більше 28 млн. грн. Один із таких проектів було реалізовано за ініціативою Артема Костецького в Пісочинському колегіумі – проведено заміну освітлення на енергоефективне.
Про свою депутатську діяльність періодично особисто та через ЗМІ інформую громадськість Харківської області, взявши участь у програмах на Харківському обласному телебаченні, ТРК «Simon», АТН, Еспресо TV. Постійно з’являються мої коментарі та матеріали щодо нагальних проблем мешканців Харківської області в газеті «Харьковская неделя».
Надав матеріальну допомогу Пісочинській ДЮСШ для закупівлі п’яти тенісних столів для секції тенісу. Столи закуплені та встановлені, діти на них грають.
Контактні дані депутата:
- контактний телефон: 050-956-18-08;
- електронна пошта: kysilviktor@gmail.com
Адреси приймальних:
1. cел. Пісочин, вул. Надії, 15 а, офіс 426 (9:00-18:00);
2. пров. Транспортний, 2 (приміщення сільради) кожна друга субота місяця (9:00-12:00).
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Звіт, депутат, Кисіль, Самопоміч


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: