» » НА КАВОВІЙ ГУЩІ

НА КАВОВІЙ ГУЩІНа реалізацію проекту передбачено виділити з обласного бюджету – 1 260 000 грн. Проект підготувала МПСФ «Проектводстрой-21» (керівник О. Труденков). У ході обговорення з’ясувалося, що проект не має наукового обґрунтування, а саме – результатів гідрологічного дослідження річки (об’єм води, швидкість течії, мінімальний і максимальний рівень води) та аналітичного прогнозу на майбутнє. Відсутність такої інформації може призвести до руйнування водного природно-територіального комплексу.
Виникають побоювання, що після очистки річка перетвориться на велику смердючу калюжу, адже розробник проекту не врахував наявні технологічні та побутові скидання неочищених стічних вод. Безперечно, зона відпочинку на м-ні «Мобіль» потрібна! Але хотілося б звернути увагу влади й громадськості, що наявність офіційного пляжу передбачає проведення аналізу води та хімічного аналізу донних відкладень, які могли накопичити залишки сільськогосподарських добрив та ядохімікатів, сполук хлору, фтору та ін. Багато людей бояться пити воду з-під крана, але готові купатися в забрудненій річці. Це, звісно, ваша особиста справа!
Крім того, як з’ясувалося під час обговорення, проект зовсім не передбачає будівництва пляжу, та й землевідвід для пляжу відсутній. Склалося враження, що проект зроблено на кавовій гущі. При цьому розробники проекту переконували, що природоохоронні організації його підтримають і схвалять. Більшістю голосів проект пройшов слухання. Прослухавши усю інформацію, мене не залишала одна думка: а, може, це громадянка Наталя Ч., якій на березі р. Уди належить земельна ділянка площею 0,5326 га, з розташованими на ній трьома зрубами та трьома альтанками (лист прокуратури Харківської області No 07/4-9928-11 від 10.01.2012), хоче за бюджетні кошти додати лоску своїй власності? Чи хтось хоче освоїти бюджетні кошти?
ГО «Альтернатива» звернулася до Головного управління з охорони навколишнього середовища ХОДА щодо цього проекту.
Павло Нетеса, ГО «Альтернатива»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Альтернатива, люди, народ, бюджет, деньги, контроль, прозорість, влада, Харьков


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: