» » ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

10 березня 2017 р. за ініціативи Станіслава Шапаря відбулася зустріч активістів «ГО-«Альтернатива» Людмили Кісєльової, Олександра Тищенка, Марії Сазонової, Дмитра Куріла з працівниками та головою Пісочинської селищної ради.

ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Учасники зустрічі обговорили важливі питання життя селища: розробка генерального плану Пісочина та стратегія розвитку селища, порядок та черговість будівництва й ремонту доріг, відсутність на сайті повної інформації про роботу селищної ради та виконкому, розвиток інфраструктури…
При цьому члени «ГО-«Альтернатива» запропонували голові селищної ради допомогу в розробці та наповненні офіційного сайту, провести аналіз інфраструктури, зокрема доріг, також запропонували змінити пріоритети капітального будівництва: від ямкового ремонту перейти на будівництво нових доріг, тротуарів, розробити комплексний план розвитку селища.

ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Як повідомив Станіслав Шапарь, пояснюючи причини проведення зустрічі з керівництвом Пісочинської с/р, у першу чергу, потреба в зустрічі назріла давно – необхідно спільними зусиллями вирішувати проблеми селища, адже Пісочин – наш спільний дім. Дуже важливо вирішити системні та робочі питання розвитку селища на 5 – 10 років наперед, щоб кожен мешканець селища розумів, якою буде наша громада в найближчі роки. Селищний голова під час зустрічі заявив, що все може зробити, але потім, колись… Інколи складалося враження, що вирішення багатьох слів-обіцянок ховається десь у тумані невизначеності…

ЗУСТРІЧ ІЗ КЕРІВНИЦТВОМ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Наведемо два приклади.
Активісти запитали, яким чином визначається пріоритетність будівництва та ремонту доріг? Відповідь була наступною: «от зійде сніг і ми визначимо; ми ремонтуємо дороги, в першу чергу, ті, якими ходить громадський транспорт, діти ідуть до школи...». Отже, виходить, попереднього плану або немає, або це «державна таємниця». Думаємо, всі бачили, як і де ремонтують дороги, де ходить громадський транспорт... У першу чергу, це стосується Ж/Д Пісочин, Рощі, Рай-Оленівки, м-ну Надія, вул. Рижовської. І в той же час на вул. Клубній більше місяця відкритий люк… Хто в селищі відповідає за відкритий люк на дорозі?!

Інший приклад – заступник селищного голови Валентина Чернопіщук поскаржилася, що в селищній раді немає працівника, який би займався адмініструванням інформаційної діяльності ради – розміщував усю необхідну інформацію на сайті, що Пісочинська с/р зобов’язана робити за чинним законодавством.
Це при тому, що зараз у селищній раді є працівник, який висвітлює діяльність ради на сайті та в соцмережах. Загальний фонд заробітної плати цього працівника складає близько 50 тис. грн. на рік. Тож, ми не бачимо причин, щоб не взяти на роботу ще одного працівника й покінчити з абсолютною непрозорістю роботи селищної ради, якщо наявні співробітники не справляються з обсягом праці. Від зустрічі з працівниками та головою селищної ради активісти винесли основний висновок – керівництво селища вважає, що бюджет Пісочина – це, фактично, їх особисті кошти, якими вони розпоряджуються, як бажають.
Марія Сазонова
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Пісочин, Альтернатива, влада, громада


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: