» » О. Чернобай: «ГОЛОВНЕ – ТРИМАТИ СЛОВО»

О. Чернобай: «ГОЛОВНЕ – ТРИМАТИ СЛОВО»Пройшов рік. «Альтернатива» вирішила перевірити, як виконав голова свої обіцянки. Нагадуємо питання, які хвилювали пісочинців рік тому.

1. Коли чекати на будівництво прибудови до дитсадка «Теремок» на м-ні «Мобіль»?
Селищний голова пообіцяв розробити проект та передбачити кошти у бюджеті селища. – Кошти передбачені на реконструкцію тільки в 2012 р.

2. Коли чекати на будівництво нової школи на м-ні «Мобіль»?
Селищний голова доповів, що проект вже розроблено, потрібну документацію буде затверджено упродовж 3-х місяців. – Не виконав. Кошти на розробку проекту школи, передбачені тільки в 2012 р.

3. Коли і де планується будівництво нового дитсадка на м-ні «Надія»?
Селищний голова доповів, що веде перемовини з Курязьким ДБК про можливість побудови на місці старого дитсадка багатоповерхівки, з тією умовою, що перший поверх буде віддано під дитсадок. – Гроші виділено в 2012 р. для проведення технічної експертизи.

4. Коли запрацює амбулаторія на м-ні «Мобіль»?
Селищний голова пообіцяв, що амбулаторія запрацює 9 травня 2011 року. – Не виконав. Не працює й досі.

5. Коли планується ремонт дорожнього покриття по пров. Комарова, 9 та біля сцени на м-ні «Мобіль»?
Селищний голова пообіцяв провести ремонт дорожнього покриття по пров. Комарова, 9 у травні, а щодо ремонту біля сцени, то ремонт дороги там можна буде розпочати тільки після того, як буде остаточно відремонтовано аварійну ділянку тепломережі. – Дорога по пров. Комарова, 9 відремонтована; біля сцени ремонт не починався.

6. Чи буде розпочато будівництво багатоповерхівки по вул. Некрасова у Рижовському парку?
Селищний голова відповів, що на сесії Пісочинської селищної ради було прийнято рішення про проведення громадських слухань з цього питання, і як вирішить громада, так і буде. Дата проведення громадських слухань ще не визначена, а кого турбує питання, коли вони відбудуться, селищний голова порадив звертатися до забудовника – Курязького ДБК.
– Громадські слухання не проводилися. Нещодавно О. Чернобай в інтерв’ю «Віснику громад Харківського району» (2012, No19 (31), с. 8) сказав: «Мої товариші знають, що якщо я сказав «так», то це надійно. Щоб люди довіряли своєму керівникові, треба їх не обдурювати. Якщо сказав, що зроблю що-небудь за визначений період, роблю. Нехай не на 100 %, але за можливості. Люди знають мене, знають мою сім’ю і мій девіз знають: «Головне – тримати слово». У такій атмосфері працює весь мій колектив».
ГО «Альтернатива» вимагає від селищного голови виконати свої обіцянки!

Віктор Кисіль, голова ГО «Альтернатива»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Альтернатива, Пісочин, Пісочинська селищна рада, народ, суспільство, Харківська область


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: