Загальні правила на сайті

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА САЙТІ:


Почнемо з того, що на сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого сайту, тому якщо ми хочемо щоб це співтовариство людей функціонувало нам необхідні правила. Ми наполегливо рекомендуємо прочитати ці правила, це займе у вас не багато часу і допоможе зробити сайт більш цікавим і організованим.

Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не потрібно висловлювати ніяких образ по відношенню до учасників, це завжди зайве. Якщо є претензії - звертайтеся до Адміна або Модератора (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається у нас одним з найтяжчих порушень і карається адміністрацією. У нас суворо заборонений расизм, релігійні і політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо вам за розуміння і за бажання зробити наш сайт більш ввічливим та дружелюбним.

На сайті суворо заборонено:
- повідомлення, які не відносяться до змісту статті або до контексту обговорення
- образа і загрози на адресу відвідувачів сайту
- у коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну ворожнечу
- спам, а також реклама будь-яких товарів та послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не відносяться до контексту обговорення статті

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на якому Ви і інші читачі приходять спілкуються та висловлюють свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам.

При порушенні правил вам може бути дано попередження. У деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття бана звертатись до адміністратора.

Образа адміністраторів або модераторів також караються баном - поважайте чужу працю.


Копіювання матеріалів із сайту дозволяється виключно із посиланням на сайтКонтакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: