» » Велодень в Пісочині – 2014!

Велодень в Пісочині – 2014!6 липня 2014 року в сел. Пісочин «Громадянське об’єднання – «Альтернатива»» уже вп’яте провели спортивно-розважальний захід «Велодень в Пісочині–2014».
У форматі «Велодня…» було проведено велозмагання для дітей (4 – 17 років) та велоекскурсія історично-пам’ятними місцями Пісочина для дорослих.

Свято розпочав словами вітання заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Іван Варченко. Велозмагання для дітей було символічно відкрито переможницею "Велодень в Пісочині-2013" Іриною Супрунець.

Переможці змагань «Велодень в Пісочині–2014»:

І Вікова група 4-8 років (2006-2010 р.н.)

1. Коваль Єгор
2. Яременко Тетяна
3. Жадан Ігор

ІІ Вікова група 9-12 років (2002-2005 р.н.)


1. Шевченко Олексій
2. Левін Руслан
3. Яремінець Максим

ІІІ Вікова група 13-17 років (1997-2001)

1. Попов Деніс
2. Карбовський Валерій
3. Кабаков Данило

Група «дівчата»

1. Мірошникова Анастасія
2. Садрицька Поліна
3. Кушнаренко Олександра

Велодень в Пісочині – 2014!
Головний приз – велосипед – отримав – Попов Денис.


Діти, які посіли перші місця, отримали фірмові футболки від «ГО–«Альтернатива»».
Призери, які здобули другі та треті місця отримали в подарунок обладнання для велосипедів, м’ячі, тенісні ракетки та спеціальні призи від наших партнерів.

Велодень в Пісочині – 2014!

Наймолодший учасник змагань Данило Сабко отримав торт із зображенням велосипеда від кондитера Ірини Пушкар. Крім того, усі учасники змагань отримали солодощі від ПАТ «Харківська бісквітна фабрика» та кондитерських підприємств м. Харкова.

Під час підрахунку голосів в урочищі «Рижовський парк» відбулась розважально-пізнавальна програма, під час якої на сцені виступали

Велодень в Пісочині – 2014!

учасники фестивалів «Червона рута» та «Тарас Бульба» – харківський гурт «Друге життя» (http://vk.com/druge_jittya),

Велодень в Пісочині – 2014!

своїм талантом поділилася зі слухачами учасниця фінальної частини телеконкурсу «Голос країни. Перезавантаження» чарівна співачка Анна Корсун (http://vk.com/id13118375),

Велодень в Пісочині – 2014!

а хлопці й дівчата зі школи UNICAR (Харкiв) продемонстрували свою майстерність із бразильського бойового мистецтва капоейра (http://capoeira.kharkov.ua/).

Представили свою діяльність видатні пісочинці: поет і письменник Олександр Мошна, який прочитав свою сатиричну мініатюру та розповів про власні твори. Поет, філолог, викладач Олександр Євтушенко отримав подарунок від Євгена Нестеренка, який прочитав його поезії, після чого він презентував свої нові вірші, надруковані в місті Владивосток (РФ).

Велодень в Пісочині – 2014!Велодень в Пісочині – 2014!


Краєзнавець, почесний громадянин Пісочина Віталій Черноморець, який написав чотири книги про історію Пісочина, розповів про свою дослідницьку роботу та відповів на запитання глядачів.

Велодень в Пісочині – 2014!

Тренер СК "Фенікс", майстер спорту міжнародного класу Кирило Крикунов розповів про свій шлях від початку тренувань до здобуття золотої медалі чемпіона світу з боротьби самбо, відповів на запитання глядачів, показав завойовані ним медалі (близько 50 медалей за 20 років спортивної кар’єри) (http://vk.com/feniks_sambo).

Завершилась культурна програма конкурсом ерудитів «Україна та українці», яку підготував Павло Нетеса. Конкурс мав форму своєрідного тестування на знання рідної історії на свіжому повітрі. Перемогу в конкурсі здобула Анастасія Мірошникова (м. Харків, школа №80)

Всі бажаючі мали змогу ознайомитись із старовинним дзвоном (ХІХ ст.), що був виготовлений на ливарному заводі родини Рижових у Пісочині. Дзвін для експозиції на «Велодень в Пісочині – 2014» був наданий архімандритом Нестором, намісником Свято-Покровського монастиря м. Харкова за благословенням Високопреосвященнішого митрополита Харківського і Богодухівського Онуфрія. Доставку та зберігання дзвона П.Рижова забезпечив депутат Пісочинської с/р Артем Фисун.

Кошторис заходу «Велодень в Пісочині-2014» склав – 8 700 грн.

«ГО–«Альтернатива»» висловлює подяку партнерам, які долучились до організації заходу: ГО «Зелений фронт», ПАТ «Харківська бісквітна фабрика», рекламній агенції «Іріс», депутату Харківської обласної ради Вадиму Глушку, правозахиснику Анатолію Теслі, Станіславу Колєснікову, Юлії Іноземцевій, Костянтину Кітченку, Олександру Салащенку, Олександру Дацюку, Всеукраїнському комітету захисту української мови, Художньо-меморіальному музею Іллі Репіна (м. Чугуїв), спортивному клубу для дорослих та дітей «Fitness Gold».

Велодень в Пісочині – 2014!

Організація такого заходу – це важка та кропітка праця. Велика подяка всім, хто допомагав в організації та проведенні заходу: депутатам Пісочинської с/р Станіславу Шапарю, Артему Фисуну, Андрію Воронянському, активістам «ГО–«Альтернатива»»: Людмилі Кісельовій, Олегу Дубровіну, Вадиму Мілушкіну, Дмитру Курілу, Ользі Соколовій, Артему Костецькому, Андрію Фисуну, Олександру Надточію, Павлу Нетесі, Олексію Гончаренку, Валентині Харченко, Оксані Шпак, Сергію Стукалову, Дмитру Кісельову, Марині Вишневецькій, Анастасії Рачкован, Яні Олейниковій, та активним мешканцям нашого селища: Юлії Мороз, Наталії Левіній, Євгену Нестеренку, Олександру Кісельову, Олександру Головку, Сергію Кулєшову, Сергію Левіну, Лаврентівій Марині, Юрію Фещенко, Людмилі Ганській, Дмитру Бутовичу, Андрію Яременко, Євгену Борисенко, Нестеренко Ользі.

Окрема подяка представникам медіа ресурсів за висвітлення заходу "Велодень в Пісочині-2014" в інформаційному просторі.

Фото заходу «Велодень в Пісочині–2014» знаходяться за адресою:
http://vk.com/album-19855793_198506314.

Віктор Кисіль, голова «ГО–«Альтернатива»»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Велодень в Пісочині, діти, гонки, призи, подарунки, виступ, перемога, щастя, Песочин, Альтернатива


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: