» » Велодень в Пісочині – 2014! Велоекскурсія.

Велодень в Пісочині – 2014! Велоекскурсія.6 липня 2014 року в сел. Пісочин «Громадянське об’єднання – Альтернатива» провели вже в’пяте культурно-спортивний захід «Велодень в Пісочині». Під час «Велодня…» відбулися велозмагання для дітей (від 4–17 років) та велоекскурсія історичними та пам’ятними місцями Пісочина для дорослих.

Велодень в Пісочині – 2014! Велоекскурсія.

Упродовж велоекскурсії робилися зупинки, на яких Артем Фисун розповідав про історію нашого селища:
Савина гора (звідки з’явилась така назва та ким був господар цих земель);
скіфські кургани (до якого культурного шару належать пісочинські могильники, яким більше 2500 років, коли проводились археологічні розкопки та що знайдено під час розкопок);
Свято-Василівський храм (заснований 1670 р.);
мальовничий сосновий бір на березі річки Уди, історія ТЕЦ-5.
Велоекскурсанти завітали до Пісочинського музею історії, в якому переглянули фотографії давнього

Велодень в Пісочині – 2014! Велоекскурсія.

Пісочина, а Орлова Тетяна Володимирівна ознайомила з історією Пісочина та з археологічними знахідками найденими на теренах нашої землі.

Велодень в Пісочині – 2014! Велоекскурсія.

Засновник Пісочинського музею ветеран війни Міщенко Володимир Григорович розповів декілька історій про пісочинські знахідки.

Велодень в Пісочині – 2014! Велоекскурсія.

Бібліотекар Бондаренко Надія Григорівна розповіла присутнім про утворення Пісочинської бібліотеки та ознайомила присутніх з інтернет-центром, де кожен пісочинець зможе віднайти необхідну інформацію та самовдосконалитися.
Наступна зупинка екскурсії відбулася біля станції Рижов, де на території сучасної меблевої фабрики у 1858 році Іван Іванович Рижов збудував дзвоноливарний завод. На цьому місці екскурсанти ознайомилися з історією діяльності та перебування в Пісочині родини Рижових.

Велодень в Пісочині – 2014! Велоекскурсія.
Остання зупинка "Рижовський парк", де учасники потрапили на святковий концерт, під час якого на сцені виступали учасники фестивалів «Червона рута» та «Тарас Бульба» – харківський гурт «Друге життя» (http://vk.com/druge_jittya), своїм талантом поділилася зі слухачами учасниця фінальної частини телеконкурсу «Голос країни. Перезавантаження» чарівна співачка Анна Корсун (http://vk.com/id13118375), а хлопці й дівчата зі школи UNICAR (Харкiв) продемонстрували свою майстерність із бразильського бойового мистецтва капоейра (http://capoeira.kharkov.ua/).

Представили свою діяльність видатні пісочинці: поет і письменник Олександр Мошна, який прочитав свою сатиричну мініатюру та розповів про власні твори. Поет, філолог, викладач Олександр Євтушенко отримав подарунок від Євгена Нестеренка, який прочитав його поезії, після чого він презентував свої нові вірші, надруковані в місті Владивосток (РФ).
Краєзнавець, почесний громадянин Пісочина Віталій Черноморець, який написав чотири книги про історію Пісочина, розповів про свою дослідницьку роботу та відповів на запитання глядачів.
Тренер СК "Фенікс", майстер спорту міжнародного класу Кирило Крикунов розповів про свій шлях від початку тренувань до здобуття золотої медалі чемпіона світу з боротьби самбо, відповів на запитання глядачів, показав завойовані ним медалі (близько 50 медалей за 20 років спортивної кар’єри) (http://vk.com/feniks_sambo).

Після концерту для учасників велоекскурсії було проведено вікторину, під час якої правильно відповівши на запитання за матеріалами заходу було вручено подарунки від партнерів «Громадянського об’єднання – Альтернатива»: білети на екскурсію до Чугуївського музею ім. Іллі Репіна (http://www.repin.in.ua/) та квитки від спортивного клубу для дорослих та дітей «Fitness Gold» (http://vk.com/fitnessgold)

Велодень в Пісочині – 2014! Велоекскурсія.

Завершилась екскурсія ласуванням смачного кулішу та чаю з лісових квітів.
Велоекскурсію організував та провів депутат Пісочинської с/р Артем Фисун

Фото заходу «Велодень в Пісочині–2014» велоекскурсія знаходяться за адресою:
http://vk.com/album-19855793_198637303
Кісельов Дмитро «ГО–«Альтернатива»»
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: Велодень в Пісочині, екскурсія, історія, Песочин, Рыжов, колокол, знание, Альтернатива, музей


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: