» » “Країна руками дітей” в Пісочині

“Країна руками дітей” в ПісочиніВідомий філософ доби Відродження сказав: «Рослина без коріння всихає, людина без минулого не живе». Великою проблемою суспільства сьогодні є відсутність історичної і ідентичної пам'яті, щоб вона жила необхідно її передавати своїм дітям з материнським молоком. На жаль, історії від дідусів і бабусь не завжди відкривають повну картину реалій минулих часів, а освітні програми сьогодення взагалі показують паралельну реальність нарваними шматками, без якоїсь плинності часу і історію яка була вигідна, в час її написання, для Совєцької Россії. Багато років реальна історія нашої батьківщини ховалась в архівах КГБ-них структур, а в житті, тих часів, події були спаскудженні брехнею і перевернуті на користь Російських вождів під час висвітлення на слух громадськості. Сьогодні ми є свідками повторення історичних подій. Тому ціллю проекту «Від Булави –до Балаклави» є відродження, а надалі підтримання в стані життя, історичної пам'яті нашого суспільства.

“Країна руками дітей” в Пісочині
“Країна руками дітей” в Пісочині
“Країна руками дітей” в Пісочині

Діти сьогодення, без якихось сторонніх аспектів впливу, на рівні відчуттів, проявляють свою історичну ідентичність. Дуже часто чути історії, коли українізація родини починається в дітей. Хто, під час побиття студентів в кінці листопада минулого року, вдягнув носочки в колір Українською прапору і кричав: «Мама, наших б'ють!!!», хто ще декілька років тому, у віці 9-ти років, свідомо, змінив побутову, почасти, російську, мову виключно на українську. Вихід в світ думок зі світлих дитячих голівок, більш доступним для розуміння дорослих, може бути в мистецькому форматі.

“Країна руками дітей” в Пісочині
“Країна руками дітей” в Пісочині
“Країна руками дітей” в Пісочині

Захід «Країна руками дітей» подарував дітям незабутні враження, так само, як і дорослим. 40 дітей з Пісочина та Харкова вчили різним формам художньої творчості. Відірвати дітей від мистецтва було практично неможливо. Був проведений майстер-клас з декупажу, ліпки пластику та глини, колажу, квіклінгу, малювання акриловими фарбами. Також діти у лісі на березі річки прослухали урок історії в ігровій формі, від Назара Мельника, майбутнього історика.

“Країна руками дітей” в Пісочині

Після чого дітки підкріпились ласощами і з новими силами радо дякували організаторам і у весь голос скандували «Слава Україні!». Будемо сподіватись, що цей патріотичний дух вони пронесуть через своє життя і передадуть своїм нащадками.

“Країна руками дітей” в Пісочині
“Країна руками дітей” в Пісочині

Дуже дякуюємо за допомогу волонтерам і митцям, які народили цю чудову ідею і забезпечили повний супровід дійства, без них ми би нічого не реалізували.
Українській нації жити!
Анастасія Рачкован «ГО–«Альтернатива»»


Фото із заходу http://vk.com/album-19855793_199923775
svadebnet.ruknig5.ru

Теги: дітей, років, історії, минулого, діти, руками, суспільства, своїм, сьогодення, часів, дітям, Країна, життя, історичної, Булави, Балаклави», проекту, «ГО–«Альтернатива»»


   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: