» » ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВІСТ

ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВІСТГРОМАДСЬКИЙ АКТИВІСТ

Кандидат в депутати Харківської районної ради та Харківської обласної ради Артем Фисун, "Об'єднання "Самопоміч""

Артеме, розкажіть коротенько про себе?

Мені 32 роки, живу в Пісочині, тут живуть мої батьки, родичі, друзі. Закінчив місцеву школу, потім технікум та Національний фармацевтичний університет. Одружений, маю доньку.

Вам подобалося навчатися?
Так, і коли був школярем, і коли навчався в університеті. А взагалі, я люблю ставити перед собою складні завдання та їх успішно вирішувати, тим більше, якщо це щось нове.

Які найприємніші спогади з Вашого навчання?
Приємно згадати своїх одногрупників з технікуму це група А-40. Це був дуже дружній колектив, в якому панувала атмосфера взаємної підтримки. Приємні спогади залишилися зі школи: наш 9 Г клас теж відрізнявся шаленою дружбою. Зі своїм класним керівником Снурніковою Раїсою Іванівною ми відвідали дуже багато різних заходів. Я і зараз підтримую дружні відносини з однокласниками та одногрупниками, в розмовах із ними я шукаю підтримки, поради, ділюсь своїми досягненнями, новинами.

Артеме, які у Вас є захоплення?
Я з дитинства люблю спорт, особливо футбол. У Пісочині зі спортивних секцій вибір був невеликий, тож я їздив до футбольної секції в сусідню Солоницівку, де тренувався у футбольному клубі «Енергетик», цей клуб мав успіхи на обласному рівні.

Ви працюєте за фахом?
Я отримав гарну теоретичну підготовку. Деякий час працював за фахом, а потім прийняв рішення займатись приватним підприємництвом. Уже 6 років я займаюся підприємницькою діяльністю.

Що Вас спонукало піти в депутати Пісочинської селищної ради?
У 2010 р. я познайомився з активістами «ГО – «Альтернатива»». Це знайомство стало переломним, адже до цього часу громадською діяльністю я не займався. Із того часу досконально познайомився із діяльністю організації, для мене мотивацією стало те, що нас єднають спільні моральні, світоглядні цінності.

Чим зацікавили Вас громадські активісти? Чим здивували?
Сьогодні в Україні формується громадянське суспільство, при цьому багато людей, на жаль, ще не готові до захисту своїх громадянських прав та свобод. Саме тому громадські активісти «ГО–«Альтернатива»» поставили перед собою мету – якнайшвидше донести до мешканців Пісочина, що тільки через громадський контроль влади можна забезпечити ефективний розвиток селища. «ГО – «Альтернатива» моніторить та контролює використання бюджетних коштів, роботу комунальних підприємств. Наші активісти збирають та аналізують інформацію про проблеми та потреби місцевих мешканців. Через інформаційні матеріали ми доносимо інформацію до селищної громади та вносимо пропозиції до місцевих органів влади.

А можете навести приклад позитивного вирішення якоїсь проблеми?
Їх багато. Наприклад, однією з найважливіших проблем, які вдалося вирішити – це наше постійне та системне акцентування уваги на розвитку спорту та дитячого дозвілля, завдяки чому в Пісочині упродовж останніх п’яти років з’явилися сучасні спортивні майданчики та поле для міні-футболу зі штучним газоном. Велику роботу було проведено з громадянами та селищною радою з ліквідації чисельних сміттєзвалищ на території Пісочина. Їх кількість зменшилась в рази.

Артеме, Ви входите до складу «ГО – «Альтернатива»»?
Так. Вже більше 5 років я активний учасник організації.

Розкажіть будь ласка про Вашу роботу в організації?
Я входжу до редакційної групи інформаційних матеріалів «ГО – «Альтернатива». З 2013 р. із моєї ініціативи щорічно відбувається велоекскурсія по території сел. Пісочин. Ця екскурсія проводиться в один день із проведенням спортивно-розважального заходу для родини «Велодень в Пісочині». «Велодень в Пісочині» проводимо вже 6 років. Це складний в організаційному плані захід, який вимагає від організаторів чіткої та злагодженої роботи. Я вдячний своїм друзям та колегам за таку роботу. Упевнений, що такий захід не під силу багатьом селищним та міським радам невеликих міст.

Ви мене заінтригували, розкажіть детальніше про цей захід?
На «Велодень в Пісочині» збирається більше 300 глядачів і близько 150 дітей. Діти змагаються в дитячому велопробігу стежками Рижовського парку. Крім цього, ми готуємо для всіх присутніх розважальну програму, в якій беруть участь самодіяльні артисти, письменники, спортсмени, а ближче до обіду пригощаємо всіх присутніх кашею. Всі діти отримують солодкі подарунки, призери – нагороди, а переможці – велосипеди. Уся організація заходу лягає на плечі активістів «ГО – «Альтернатива»», які відшуковують спонсорів та благодійників для проведення цього свята.

Дійсно, вражає, а чи зможу я з дитиною відвідати ваш «Велодень»?
Так. Я Вас запрошую, адже в ньому можуть брати участь усі, хто прийшов із велосипедом незалежно від місця проживання. У святі може брати участь кожен, хто забажає.

Які ще цікаві заходи відбувалися за Вашою участю?
Я співорганізатор заходу «Веселі старти», «Країна руками дітей», «Ярмарок добра», проекту «Прозорий бюджет». Також організовував збір коштів на потреби Збройних Сил України, які неодноразово відвозив на передову в зону АТО. Від ГО «Об’єднання «САМОПОМІЧ» для мешканців Пісочина з особливими потребами надавав гуманітарну допомогу – милиці, візки, ходунки, спеціалізовані ліжка.

Які найближчі плани у Артема Фисуна?

Я планую брати участь у місцевих виборах 2015 р. до Харківської обласної ради. Є членом партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» та йду за списком по округу №112. Є низка цікавих ідей, які я бажаю донести до виборців. Одна з них – це утилізація твердих побутових відходів, упровадження системи роздільного збору сміття. Знаючи проблему шкіл та дитячих садків, планую проаналізувати наявність місць в дитячих садках та школах Харківського району та перспективи їх розвитку.
svadebnet.ruknig5.ru

   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: