» » Нові обличчя

Нові обличчяНові обличчя


Олександре, розкажіть про себе?
Я народився 13 листопада 1977 року. Закінчив Пісочинську середню школу. Одружений, виховую сина та доньку.

Розкажіть будь-ласка про свої шкільні роки?
Коли я навчався, через перевантаженість класів вчителька запропонувала учням перейти в інший клас. Побачивши, що більшість однокласників вагаються, я взяв на себе відповідальність та перший зголосився перейти до іншого класу, після чого частина класу пішла за мною. Упродовж мого навчання в школі подібне відбувалося декілька разів. Завдяки цьому в мене є більше 50 однокласників. А взагалі, як і більшість хлопців, улітку я грав у футбол, взимку в хокей на ставку.

Чим Ви заробляєте на життя?
Я – приватний підприємець. Маю власне СТО.

Чому саме цю сферу діяльності обрали для себе?
Це у мене родинне: мій батько Григорій Спиридонович Тищенко та дядько Сергій Спиридонович Тищенко займалися ремонтом автомобілів. Тож після школи свій вільний час я із задоволенням проводив разом із дядьком на СТО. У 8 років батько вперше посадив мене за кермо автомобіля, а в 13 років – я вже почав допомагати батькові з ремонтом автомобілів. Коли мені виповнилось 18 років, я вже працював на СТО автослюсарем та складав гідну конкуренцію досвідченим майстрам. У першу чергу, я виконував свою роботу не заради грошей, а тому що отримував від цього задоволення.

Ви займалися тільки ремонтом автомобілів?
Не тільки, я багато чим займався, але життя мене повертало саме до автомобілів. Це саме те, чим мені подобається займатися. Саме цим займаюся й дотепер.

Чим Ви займаєтеся у вільний час?
Я люблю робити скульптури із металу. Цей напрямок називається «Art-metall». У мене є кілька таких виробів із металу: «Місяцехід», «Автомобіль», «Потяг», «Танк», «Літак», «Пароплав» та ін. Пізніше, коли в мене почали виходити цікаві та складні речі, люди почали захоплюватися моїми виробами.

Нові обличчя
Нові обличчя

Ви готуєте якісь попередні макети скульптур?
Ні, спочатку я співставляю ті деталі, які маю, з тим, що хочу отримати. Враховую кількість деталей та їх розміри. Таким чином, я створюю образ майбутньої скульптури в своїй уяві, а з часом в результаті роботи створений образ перетворюється на реальну скульптуру. Мене зачаровує сам процес роботи.

Нові обличчя
Нові обличчя

Скільки часу Ви витрачаєте на виготовлення однієї скульптури?
Залежить від розмірів скульптури та обсягу роботи. Здебільшого, я цим займаюся у вільний від роботи час. Тому на створення, наприклад, скульптури «Мотоцикл» я витратив декілька вечорів.

Нові обличчя

Чула, що Ви захоплюєтеся автоперегонами. Як Ви до цього прийшли?
Усе почалося з купівлі автомобіля УАЗ, який я відремонтував, підтюнінгував та почав на ньому кататися. Згодом я познайомився з організаторами автозмагань Trophy-Style. З’ясував, що вони проводять змагання на позашляховиках та взяв участь у змаганнях в якості механіка. Завдяки цим змаганням я об’їздив майже всю Україну.
Також одне із моїх захоплень – автокрос – гонки на кільцевій трасі без покриття. Нерівності, ями, трампліни, спуски та підйоми додають адреналіну. Обидва види спорту добре перевіряють людину на витривалість. Саме це мене й привабило.

Нові обличчя

Це досить небезпечний вид спорту. Як до нього ставляться Ваші близькі?
Мені в цьому сенсі дуже поталанило, бо сім’я мене підтримує і розуміє, але дуже хвилюються. Справді, це небезпечний вид спорту, але під час гонки виникає таке відчуття адреналіну, яке не можна передати словами.

Нові обличчя

Які цікаві заходи відбувалися за Вашою участю?
Я та команда Trophy-Style неодноразово організовували змагання серед любителів позашляхового автоспорту «Пісочин Тріал».
Ви член «ГО – «Альтернатива»». Чим зацікавила Вас громадська робота?
Не так давно я дізнався про діяльність «ГО – «Альтернатива». Після першої ж зустрічі з активістами я зрозумів, що ці люди – мої однодумці.

Що Вас спонукало піти в депутати Пісочинської селищної ради?
Проблеми нашого селища мені відомі не з чуток. У селищі є чимало проблем, які, на мою думку, вирішуються дуже повільно й не завжди раціонально. Усі ми знаємо про переповнені школи, дитсадки, проблеми інфрастуктурного характеру, фактична відсутність у селищі правоохоронців та ін. Маючи однодумців та отримавши довіру від людей, буду робити все від мене залежне, щоб відстоювати інтереси громади та вирішувати спільно зазначені вище проблеми.

Ви хочете щось змінити?
Покращувати старе дуже складно, нам потрібно створювати нове.

Щоб Ви хотіли сказати наприкінці нашої розмови?
Хочу подякувати своїм батькові Григорію Спиридоновичу Тищенку та мамі Яніні Петрівні Тищенко за те, що вони виховали мене таким, яким я є.
Людмила Ганська
svadebnet.ruknig5.ru

   Залиште ваш відгук

Контакти «ГО–«Альтернатива»»

Помічник депутата Харківської обласної ради: Станіслав Шапарь (095) 191-17-33.
Депутати Пісочинської селищної ради Олександр Тищенко (067) 741-33-91; Людмила Кісєльова
(099) 276-01-54.
Депутати Харківської районної ради: Артем Фисун (095) 671-17-22; Артем Костецький (067) 573-71-03; Дмитро Куріло (050) 532-28-50.
Депутат Харківської обласної ради: Віктор Кисіль (050) 956-18-08.

 

Наш E-Mail: